„Ryanair“ nuo rudens sraidys į Šanono miestą Airijoje

Autorius: Tarptautinio Vilniaus oro uosto informacija , 2014, Liepos 28d.
Pigių skrydžių aviakompanija „Ryanair“ paskelbė, kad žiemos sezonu vykdys skrydžius nauja kryptimi – iš Kauno į Šanono oro uostą Airijos vakaruose. 
Skrydžiai šia kryptimi prasidės spalio 30 dieną, tačiau bilietai parduodami jau nuo liepos 25-os. Į Šanoną, esanti maždaug 200 kilometrų į vakarus nuo Dublino, iš Kauno bus galima skristi kartą per savaitę ketvirtadieniais. 
„Šanonas – jau trečia airiška kryptis, kurią mes siūlome iš Kauno oro uosto. Airijos vakarų pakrantė yra viena iš gražiausių Airijos vietovių, kurią tikrai verta aplankyti, todėl mes labai džiaugiamės galėdami savo keleiviams pasiūlyti šį naują maršrutą“, sakė „Ryanair“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Šiaurės ir Baltijoms šalims Elina Hakkarainen. 
Pasak jos, Lietuvos keliautojai vertina „Ryanair“ dėl geriausių bilietų kainų, plataus maršrutų pasirinkimo ir aptarnavimo greičio bei kokybės. „Neseniai mes pristatėme mūsų naują Ryanair programėlę ir mūsų specialias paslaugas šeimoms – dirbame tam, kad galėtume keleiviams pasiūlyti kur kas daugiau negu pigiausius bilietus“, pridūrė p. Hakkarainen. 

 

Šanono oro uostas yra už 100 km į pietus nuo Airijos miesto Golvėjaus (Galway), apsilankymas jame neretai prilyginamas sugrįžimui į viduramžius Airijoje. Į vakarus nuo Šanono driekiasi vaizdinga Airijos vakarinė pakrantė su skardžiais ir kyšuliais.