Sveikiname konkurso „Nepamirštamos atostogos“ nugalėtojus

Autorius: Kelionių manija , 2013, Kovo 01d.

Nuotrauka iš nugalėtojos Vilmos pasakojimo: Krymas

 

Paskutinis žiemos mėnuo praūžė nepastebimai atnešdamas daug sniego ir šalčio. Taip pat greit prabėgo ir mūsų konkursas „Nepamirštamos atostogos“. Tikimės, kad keliautojų pasakojimai sušildė ir nuspalvino niūrius žiemos vakarus. O visiems, pasidalinusiems savo įspūdžiais, dar kartą dėkojame ir džiaugiamės, jog kasdieniai rūpesčiai neužtemdė smagių jūsų kelionės prisiminimų.
Ir mūsų padėka šįkart nepasiribos tik žodžiais – kaip ir žadėjome, turime puikių prizų! Visą mėnesį nekantriai laukusios savo šeimininkų net keturios „Terra Publica“ knygos jau šiandien palieka portalo kelioniumanija.lt prieglobstį.
Po pažintinę knygą „Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti“ dovanojame trims keliautojams: goga, algiben ir ligita-peteraityte. Dėkojame jums už nepakartojamus įspūdžius iš nuostabios gamtos lopinėlio – Kroatijos, saulėtosios Portugalijos ir tolimųjų Havajų.
O tiek kelioniumanija.lt komandos, tiek ir portalo lankytojų nuomone, daugiausia balsų surinko pasakojimas apie kelionę į Krymą (Tiesiog Krymas 2010) ir jo autorei Vilmai(vilma-badgonaitė-zutautiene) atitenka pagrindinis prizas – žinynas „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“.
Su laimėtojais susisieksime tiesiogiai, o visus, nespėjusius pasidalinti savo nepamirštamais įspūdžiais galime nuraminti – tai tikrai ne paskutinis mūsų konkursas!

 

Idomiausios-keliones-po-Lietuva-virselis-netui.jpg