Sveikiname konkurso „Nuotykiai gamtoje“ nugalėtojus!

Autorius: Kelionių manija , 2014, Birželio 12d.

Daugiau nei savaitę į kelioniumanija.lt pašto dėžutę plaukė nuotaikingos nuotraukos, darytos gamtoje. Kartu braidžiojom po pelkes, kopėm į snieguotas viršūnes, mynėm pedalus, šokinėjom nuo uolų, skaičiavom žvaigždes ir grožėjomės saulėlydžiais. 

Atėjo metas paskelbti nugalėtojus. Kaip visada – sunkiausia konkurso dalis buvo atrinkti tas 15 įsimintiniausių akimirkų, nes vertų finalo buvo kur kas daugiau. Atkreipėme dėmesį į tas nuotraukas, kurios tikrai buvo nutolusios nuo civilizacijos ir kvepėjo nuotykiais.

Ačiū Jums, mielieji, už visas akimirkas – linksmas, romantiškas ir įkvepiančias norą keliauti bei patirti nuotykius! Ačiū aktyviai dalyvavusiems ir dar aktyviau balsavusiems! 
Sveikiname Algirdą, kurio žiemiškai nuotaikinga akimirka Kanados kalnuose surinko 165 FB „patinka“ balsus. Jam mūsų draugai Lukla.lt dovanoja dvivietę palapinę
 

Taip pat sveikiname Indrę, kurios pasivažinėjimas dviračiu Austrijos kalnuose buvo taip arti pergalės ir vos keliais balsais nusileido pirmajai vietai (153 balsai), ir Astą (70 balsų), besikapanojančią pelkėse kažkur tarp Lenkijos ir Lietuvos. Indrei ir Astai įteikiame atitinkamai kuprinę ir kelioninį rankšluostį. 

 

3IndreD-Austrija.jpg 

Antrosios vietos laimėtojos Indrės D. nuotrauka, daryta Austrijoje 

 

3AstaK-link-lietuvos.jpg

Trečiosios vietos laimėtojos Astos K. nuotrauka, daryta Lenkijoje

 

Su nugalėtojais dėl prizų atsiėmimo susisieksime tiesiogiai. 

Įdomioji konkurso statistika:

Daugiausia nuotraukų sulaukėme su gamtos vaizdais iš Lietuvos (apie 40 nuotraukų!), kitos populiariausios šalys konkurse buvo Ispanija, Graikija, Kanada ir Kroatija. Matyt, šiose šalyse tikrai verta ieškoti gražiausios gamtos!

Iki kitų susitikimų!

logo.png

Finale dalyvavusių nuotraukų galerija: