Talinas nuo kovo mėnesio bus pasiekiamas ir su „Air Lituanica“

Autorius: Kelionių manija , 2014, Vasario 12d.
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo kovo 12 d. pradeda skrydžius nauju maršrutu į Taliną. Į Estijos sostinę bus skraidinama darbo dienomis, rytais ir vakarais. 
Lėktuvas iš Vilniaus kils ryte, 7.30 val., o iš Talino į Vilnių – 9.00 val. Vakare lėktuvas iš Vilniaus kils 17.55 val., iš Talino – 19.25 val. Kelionės trukmė į vieną pusę – 1 val. 5 min. Per savaitę įvyks 10 skrydžių maršrutu Vilnius-Talinas-Vilnius. 

Skrydžiai bus vykdomi „Air Lituanica“ orlaiviu „Embraer 175“, turinčiu 86 vietas, ir keliems mėnesiams išsinuomotu 50 vietų „CRJ 200“ orlaiviu.

Į Taliną tiesioginius skrydžius taip pat vykdo oro linijų bendrovė „Estonian Air“.  

 

Talino senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą 1997 m. Estijos sostinės senamiestis yra išsaugojęs senąją dvasią: čia išlikę nemažai viduramžiais statytų bažnyčių, pirklių rezidencijų, akmenimis grįstos siauros gatvelės.

Tačiau Talinas žavi ne tik dailiu senamiesčiu. Mieste apstu ir įdomių, netradicinių atrakcijų ir muziejų. Iki kovo 31 d. dar galite suspėti apsilankyti Talino Hidroplanų uoste, kuriame eksponuojami radiniai iš legendinio „Titaniko“. Taline įsikūręs KGB muziejus (buvusiose KGB patalpose, viešbutyje!), o nebijantiems aukščio verta apsilankyti Talino TV bokšte. Nors jis iš išorės beveik nesiskiria nuo analogiško bokšto Vilniuje, tačiau net drąsiausius nustebins stikline apžvalgos aikštele.

 

 

Sužinokite daugiau apie Taliną:

Netradicinės lankytinos vietos Taline 

10 svarbiausių lankytinų vietų Taline 

 

 

Kelionių portalo informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama. 

Kelionių idėjos