VOKIETIJOS DIENOS keliautojų portale kelioniumanija.lt

Autorius: Kelionių manija , 2011, Vasario 11d.

Vokietija – šalis, esanti ne taip jau toli nuo Lietuvos. Tik ar pažįstame ją? O gal tik pasidžiaugiame jos puikiaisiais „autobanais“ ir nė nesustodami pasidairyti pralekiame pro šalį į tolimesnius kraštus?

Keliautojų portalas kelioniumanija.lt 2011 m. lapkričio 14-25 d. skelbia VOKIETIJOS DIENAS. Beveik dvi savaites daugiausia dėmesio skirsime šiai šaliai, kuri pasauliui dovanojo „vokišką kokybę“ bei garsėja dailiomis pilimis, puikiu alumi ir dar geresniais greitkeliais.
Fotokonkursas „Mano svajonių Vokietija“

Visus, kurie jau lankėsi šioje šalyje, kviečiame sudalyvauti nuotraukų konkurse „Mano svajonių Vokietija“. Atsiųskite nuotrauką iš savo kelionės po Vokietiją ir laimėkite Alma Littera įsteigtus prizus – vieną iš trijų kelionių vadovų „Berlyno Top 10“.

Jūsų nuotraukų laukiame adresu info@kelioniumanija.lt iki lapkričio 23 d. 9 val. ryto. Konkurso nugalėtojus rinksime lapkričio 25-ąją, penktadienį 13.00 val.

Daugiau apie fotokonkurso taisykles ir prizus

 

-TOP10-Berlynas-red.jpg

 

Dar daugiau naudingos informacijos apie Vokietiją

kelioniumanija.lt ne tik kviečia jus pasidalinti akimirkomis iš Vokietijos, bet ir pasižada visą VOKIETIJOS DIENŲ laikotarpį kasdien jus pradžiuginti nauju pasakojimu apie įdomias lankytinas vietas ir kelionių maršrutus šioje šalyje!

 

Skaitykite naujausius pasakojimus apie Vokietiją:

TOP 10: lankytinos vietos Berlyne

Vandeniu virš upės: Magdeburgo vandens tiltas

Krėmerio tiltas: gyvenimas virš upės

Kalėdų mugės, arba kuo kvepia Kalėdos Vokietijoje

Gražiausi Vokietijos maršrutai: Alpių kelias

Gražiausi Vokietijos maršrutai: Romantiškasis kelias

Baden Badenas: karališkasis kurortas