Grenlandija – kur už lango plūduriuoja ledkalniai

Autorius: Kelionių manija , 2012, Liepos 02d.

Ar norėtumėte pagyventi šalia vieno didžiausių pasaulyje ledynų, kuris yra aktyvus? Tokią galimybę siūlo viešbutis Arctic, įsikūręs Ilulisate, Grenlandijoje. Didžiausioje pasaulio saloje esantis viešbutis Arctic yra labiausiai į šiaurę nutolęs 4 žvaigždučių viešbutis.

Dalis viešbučio kambarių yra įrengti įprastose patalpose, tačiau svečiai taip pat gali apsistoti ir vadinamuosiuose igluose (igloo). Tokia nakvynė siūloma nuo gegužės iki spalio mėnesio.

Iglu – tai tradicinė kupolo formos eskimų trobelė. Jos paprastai statomos iš sniego ar ledo blokų ir yra skirtos apsistoti žiemą. Tiesa, viešbutyje Arctic iglu pagaminti iš aliuminio, o jų viduje yra visa šiuolaikiniam  žmogui įprasta įranga. Tačiau tai ne kliūtis gurkšnojant karštą arbatą pro langą ramiai stebėti greta esančiame fiorde plūduriuojančius ledkalnius.

 

0Hotel-Arctic-Ilulissat-Icefjord.jpg

 

Net 80% Grenlandijos dengia ledynai. Didžiausioje pasaulio saloje yra nutiesta vos apie pusantro šimto kilometrų kelių. Tačiau jų ne taip jau ir reikia – iki šių dienų populiariausia transporto priemonė Grenlandijoje yra šunų kinkiniai.

Nuotr. hotel-arctic.gl


Kelionių portalo informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.