Juokingiausi turistų skundai

Autorius: Alfa.lt , 2011, Lapkričio 09d.

Žinoma, juokaujant galima skųstis daug kuo. Tačiau ne visi turistai linkę juokauti. Tiksliau perskaičius kvailiausių skundų sąrašą, kurį sudarė britų turistinių agentūrų asociacija ir kelionių organizatorius „Thomas Cook“, darosi nelabai juokinga.

Pasirodo, turistai atostogaudami dažnai skundžiasi:

 

Smėliu. Viena turistų pora pareiškė: „Paplūdimyje buvo per daug smėlio. Be to, smėlis ne toks kaip kataloge. Jūsų kataloge jis geltonas, o paplūdimyje jis buvo baltas.“

 

Ekskursija į vandens atrakcionų parką. Turistai skundėsi, kad jų niekas neįspėjo, kad einant į vandens atrakcionų parką reikia turėti maudymosi kostiumėlius ir rankšluostį.

 

Žuvimis. Тuristai skundėsi, kad jų neįspėjo, jog jūroje yra žuvų.

 

Prieskoniais. Vienas mėgėjas-gurmanas Indijos kurorte Goa norėjo paragauti patiekalų su kariu, tačiau padavėjui atnešus patiekalą ėmė skųstis, kad patiekalas patiektas su prieskoniu.

 

Besideginančiais apsinuoginus. Pavydi žmona pasiskundė, kad besideginančios „topless“ turistės trukdė jai ir vyrui gerai pailsėti. Ji tvirtino, kad jos vyras kasdien žiūrėjo į kitas moteris.

 

Akiniais. Visi turistai žino, kad kurortų gatvėse parduodamos ne ypač kokybiškos prekės. Tačiau kai kurie vis tiek įsigudrina skųstis: „Mes nusipirkome „Ray-Ban“ akinius nuo saulės už 5 eurus iš gatvės prekeivio, o pasirodė, kad tai klastotė.“

 

Viešbučio kambariais. Turistas skundėsi savo numeriu su vienu miegamuoju, kuris pasirodė daug mažesnis palyginus numerį su trimis miegamaisiais kambariais.

 

Dvigule lova. „Aš manau, kad jūs esate atsakingi dėl to, kad aš pastojau“, – rėkė turistė. Pasirodo, kad jaunavedžių pora savo medaus mėnesiui užsisakė kambarį su dviem atskiromis lovomis. Galbūt per klaidą, o gal viešbučio personalas, norėdamas sukurti romantišką jaunavedžių poilsį, paskyrė jiems kambarį su dvigule lova.

Alfa.lt-logo1-1.gif