Legendinio jūreivio Popajaus kaimas egzistuoja realybėje

Autorius: Balsas.lt , 2013, Balandžio 03d.

Nedidukėje Maltoje esama vietos, kuri jus tikrai nustebins savo nepriekaištingu kraštovaizdžiu. Tai – Popajaus kaimas. Ši vieta dar vadinama Saldžiojo dangaus miesteliu yra viena dažniausiai lankomų turistų, atvykstančių į šią šalį.

Pramogų parkas yra sukurtas legendinio animacinio filmo „Jūreivio Popajaus nuotykiai“ tema. Įdomu tai, kad šis kaimas buvo „Paramount Pictures“ ir „Walt Disney Productions“ idėja, kuomet 1980-aisiais buvo nuspręsta pagal populiarų komiksą kurti į serialą vaikams apie špinatus dievinantį stipruolį jūreivį Popajų, rašo odditycentral.com.

Legendiniame kaimelyje vaikai sutinka ne tik patį stipruolį Popajų, bet ir jo žavią žmoną Olive Oyl, ištikimą bičiulį Blutą.

 

popajaus-kaimelis-malta2.jpg

 

Turistams čia siūloma daug įvairių atrakcijų – muziejų lankymas, kino seansai, net suteikiama galimybė pačiam tapti filmo apie Popajų žvaigžde, o savo sceninio debiuto įrašą pasiimti su savimi išvykstant.

 

popajaus-kaimelis-malta3.jpg

 

Miestelio statybos pradėtos 1979 metais ir užtruko septynis mėnesius. Prie projekto dirbo 165 darbuotojai, kurie pastatė 19 nekilnojamų medinių pastatai, medžiagos, kuriems medžiagos buvo atgabentos iš Olandijos ir Kanados. Buvo stengiamasi, kad miestelis atrodytų kaip tipiška 1920-ųjų gyvenvietė.

 

popajaus-kaimelis-malta1.jpg

Nuotr. odditycentral.com

Balsas.lt