Didžiausias pasaulyje blondinių festivalis – Rygoje

Autorius: Kelionių manija , 2010, Kovo 03d.

Kasmet rengiamas festivalis „Go Blonde“ pritraukia minias smalsuolių iš viso regiono. Šiemet šviesiaplaukių paradas Rygos gatvėmis žygiuos gegužės 28-29 dienomis. Pernai Rygoje vykęs blondinių paradas buvo pozityviai nušviestas pasaulinės žiniasklaidos, kuri skelbė, kad „Latvija atrado, kaip kovoti su krize“.

„Praėjusiais metais vykęs, šiemet ir kitais metais vyksiantis festivalis – žymus indėlis skatinant atvykstamąjį turizmą į Latviją. Manome, kad greitai projektas „Go Blonde“ taps toks pats svarbus kaip ir karnavalai Brazilijoje bei Italijoje, sulaukiantys turistų iš viso pasaulio susidomėjimo“, – sako festivalį organizuojanti Marika Gederte, Latvijos blondinių asociacijos prezidentė.

Šiemet „Go Blonde“ festivalio metu bus surengtas teminis vakarėlis „Some Like it Hot“, konkursas persirengusioms garsiąja Merilyn Monroe Rygos „Motors“ muziejuje, paradas ir pasirodymas Duomo aikštėje, rožinės inscenizacijos, šviesiaplaukių atlikėjų koncertas ir baigiamasis renginys – rožinis vakarėlis naktiniame klube „Godvil“.

Festivalio metu surinktos lėšos yra skiriamos paremti vargingiau gyvenančius Latvijos vaikus. Latvijos blondinių asociacija organizuoja įvairius labdaringus renginius. Šiemetiniame festivalyje bus prekiaujama specialiais marškinėliais, o gautas pelnas bus skirtas labdarai. Asociacija prisideda prie vaikų aikštelės, skirtos specialius poreikius turintiems vaikams, įrengimo. Šiai iniciatyvai „airBaltic“ suteikė didelę finansinę pagalbą. Asociacija taip pat rengia „Princesių stovyklą“, kurioje susirenka moterys, auginančios specialius poreikius turinčius vaikus, bei labdaringą Kalėdų renginį vaikams.

Oro bendrovė „airBaltic“ norintiems pamatyti festivalį paruošė specialius skrydžių ir nakvynės pasiūlymus.

 

Lankytinos vietos