Indijoje valstietės nuogos išėjo arti laukų, kad išmelstų lietaus

Autorius: "Reuters"-BNS , 2009, Liepos 23d.

Patna, Indija, liepos 24 d. („Reuters“-BNS). Neištekėjusios valstiečių dukros Indijos rytinėje Biharo valstijoje išėjo į suartus laukus, tikėdamosi, kad dievai atsiųs lietaus išdžiuvusiems laukams.

Pasak mačiusiųjų, nuogos merginos po saulėlydžio arė laukus ir giedojo senovines giesmes, melsdamos dievų lietaus. Jie sakė, kad vyresnio amžiaus kaimo moterys padėjo merginoms traukti plūgus.

„Jie (kaimo gyventojai) tiki, kad dėl tokių veiksmų orų dievai susidrovės ir atsiųs lietų, reikalingą gausiam derliui“, – sakė atokiame Banke Bazaro kaime vietos tarybos pareigūnas Upendra Kumaras. „Šioje vietovėje tai yra visų tikimas socialinis paprotys, ir kaimiečiai žada tęsti šias apeigas tol, kol ims smarkiai lyti“, – pridūrė jis.

Šiais metais musoninio lietaus sezono pradžia buvo blogiausia per aštuonis dešimtmečius, todėl kai kuriose valstijose kilo sausra.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.