Nardymo aistruoliams – povandeninis viešbutis

Autorius: Xteam.lt , 2010, Rugpjūčio 26d.

Kaip patenkinti įnoringiausių klientų norus, kaip pritraukti kuo daugiau lankytojų? Italijoje suprojektuotas netradicinis viešbutis dviratininkams, o štai Floridoje (JAV) esančiame Key Largo parke įrengtas povandeninis viešbutis nardymo aistruoliams- Jules’ Undersea Lodge. Norint patekti į savo kambarį, turite panerti į 6,5 m gylį.

Key Largo parkas kasmet sutraukia šimtus tūkstančių lankytojų iš viso pasaulio. JAV ši vieta laikoma rojumi nardymo aistruoliams. Jau keletą dešimtmečių parko lankytojus traukia ne tik egzotiniai povandeninio pasaulio gyventojai, bet ir neįprastas viešbutis jūros dugne. Jame kol kas gali gyventi vos šeši svečiai. Viešbučio „pastatas“ kažkada tarnavo kaip povandeninė laboratorija.

Prieš patenkant į veišbutį, reikia išklausyti konsjeržo instruktažą ir gauti nardymo amuniciją. Paniręs į 6,5 m gylį, svečias patenka į „šlapią“ kambarį, kuriame paliekamas nardymo inventorius. Paskui jau galima keliauti į tikrąjį kambarį. Visuose viešbutuko numeriuose yra dušai, kondicionieriai, stereo sistemos. Kiekviename kambaryje yra po didžiulį langą, pro kurį galima gėrėtis povandeniniu gyvenimu. Svečiai pietauja mini restorane iš anksto su personalu suderinus meniu.

Viešbučių tinklų savininkai neriasi iš kailio norėdami įtikti savo svečiams. Štai Švedijoje gamtos mylėtojams planuojamas pastatyti viešbutis…pušyse. Tailande Centara Grand Mirage Beach Resort viešbučių tinklas savo lankytojams ruošiasi pasiūlyti apsigyventi „dingusiojo pasaulio“ apartamentuose. O štai Nante (Prancūzijoje) Hamster Villa siūlo praskaidrinti nuotaiką ir gyventojams pasijusti…žiurkėnais.

logo-xteam.jpg