Vaikų rojus Latvijoje: Tervetės gamtos parkas

Autorius: Kelionių manija , 2012, Rugpjūčio 02d.

Apsilankiusieji netoli Lietuvos sienos įsikūrusiame Tervetės gamtos parke patenka į magišką pasakų ir gamtos pasaulį. Mažieji parko lankytojai Tervetės parke gali sutikti ne tik nykštukus, bet ir tikrą raganą Kuką, o taip pat pasivažinėti Pasakų traukinuku.

 

08tervetes-gamtos-parkas4.JPG

 

Bet apie viską nuo pradžių. Tervetės gamtos parkas, užimantis apie 1200 ha teritoriją, suskirstytas į kelias zonas. Nykštukų miške darbuojasi darbštieji nykštukai, o jų mažutėlėse sodybose gali pasisvečiuoti ir vaikai. Nykštukų Mamytė mielai papasakos vaikučiams apie nykštukų gyvenimą, o Nykštukų Tėtis parodys, kaip dirba nykštukai.

 

08tervetes-gamtos-parkas5.JPG

 

Pasakų miške mažųjų lankytojų laukia mediniai pasakų personažai, o taip pat ir… stebuklai. Čia nuo pušies kamieno žvelgia storas voras, ūksmingame pavėsyje kabo milžiniški šikšnosparniai, o miško glūdumoj tikra ragana verda stebuklingą žolelių arbatą.

 

08tervetes-gamtos-parkas2.JPG

 

Miško motinos takas skirtas norintiems pažinti mišką, įvairius gamtos reiškinius, gyvūnus. Čia rengiamos pažintinės programos, kurių metu galima susipažinti su gamtos paslaptimis.

 

08tervetes-gamtos-parkas3.JPG

Nuotraukos kelioniumanija.lt


Kelionių portalo informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.


Lankytinos vietos
Kelionių idėjos