Hua Hin – gražusis pajūrio kurortas Tailande

Autorius: Kelionių manija , 2017, Gruodžio 28d.

Jei Bankoko gyventojų paklausite, kur vertėtų pabėgti savaitgaliui, nemažai jų pasiūlys Hua Hin pajūrio kurortą. Tai populiari kryptis tarp sostinės ir kitų miestų gyventojų, taip pat čia nemažai žmonių įsigyja vadinamuosius atostogų namus, Hua Hin pamėgo ir pensinio amžiaus žmonės, kurie nori ištrūkti iš miesto šurmulio.

Visus metus laukia pramogos

Nors pats sezono įkarštis yra lapkričio – vasario mėnesiais, kelionės į Hua Hin vyksta ir kitais mėnesiais. Sezono metu vyrauja šilti, tačiau ne per karšti orai, nekankina lietus. Nuo kovo iki gegužės temperatūra pakyla gerokai aukščiau ir viršija 30 laipsnių šilumos, o nuo birželio iki rudens prasideda liūčių sezonas. Lietus užklumpa netikėtai, stipriai nulyja ir vėl grįžta saulė, tad jei nebijote netikėtai sušlapti – tai irgi puikus metas atostogoms Hua Hin kurorte.

Pakanka vos vieno paplūdimio

Įprasta, kad egzotiškose vietose apstu paplūdimių. Hua Hin visai kitoks, čia tėra vienas paplūdimys, bet dėl to atostogos Hua Hin nebus prastesnės, nes tai kelių kilometrų ilgio paplūdimys, kuriame gausu įvairiausių vandens pramogų. Jei paplūdimiuose siūlomos pramogos pabos – SPA, masažo salonai, golfo aikštynai ir pramoginė žvejyba ar tiesiog pasiplaukiojimai po Tailando įlanką laukia Jūsų.

Norintiems daugiau dėmesio skirti pažinčiai su Azijos kultūra ir istorija – įvairūs rūmai, budistų šventyklos ir kiti lankytini objektai, kurių nors ir nedaug, bet yra. Jei kelionė į Hua Hin yra tik dalelė Jūsų atostogų Tailande – ką pamatyti tikrai užteks.

Senasis kurortas palepins ir maistu, ir gėrimais

Galimybių skaniai pavalgyti Hua Hin tikrai netrūksta. Daugybė pigių, vidurinės klasės ir prabangių restoranų bei kavinių, kuriose siūlomi vietiniai, indiški, japoniški ir Vakarų šalių patiekalai. Kavos mėgėjai taip pat turės kur pasilepinti: tiek jaukiose kavinėse, tiek kavos parduotuvėlėse. Gėrimų siūlančių įstaigų taip pat yra. Kai kur groja gyva muzika, kai kur vyksta šokiai, tačiau visur galima rasti įvairių gėrimų, nuo alaus iki mažai žinomų, egzotinių kokteilių.

Į Hua Hin lėktuvai neskrenda

Kadangi mieste nėra oro uosto, pigūs skrydžiai į Hua Hin Jūsų nepalepins ir teks rinktis kelionę traukiniu, autobusu arba laivu. Traukinys, ko gero, yra paprasčiausias ir patogiausias būdas pasiekti Hua Hin. Vien kurorto traukinių stotis verta dėmesio, nes yra tradicinio Tailando dizaino. Visgi yra vienas didelis trūkumas – kelionė gana ilga (5-6 val.), tad autobusu ar automobiliu iš Bankoko į Hua Hin atvyktumėte greičiau. Laivu pasiekti Hua Hin gali būti galimybė iš Pattaya arba iš Bankoko, tačiau reguliaraus maršruto nėra, tad tokia kelionės galimybė yra tik tuo atveju, jei iš anksto susitarsite su privačiu laivu.

Po patį Hua Hin miestą patogiai keliauti galima bendraisiais taksi, o jei mėgstate važinėti dviračiu – išsinuomojus juos, nes Hua Hin yra gana lygaus reljefo, tad neteks sunkiai minti į kalnus.