Kalifornijos pasididžiavimas – San Franciskas

Autorius: Kelionių manija , 2017, Gruodžio 29d.

San Franciskas – 18 amžiaus pabaigoje ispanų imperijos įkurtas miestas, kuris vėliau priklausė tiek pirmajai Meksikos Imperijai, tiek Jungtinėms Meksikos valstyjoms, kol galiausiai buvo įtrauktas į JAV sudėtį 19 amžiaus viduryje. San Franciskas yra Šiaurinės Kalifornijos komercijos, finansų bei kultūros centras.

Geriausias metas kelionei į San Franciską

Nors miestas randasi Kalifornijos valstyjoje, ištisus metus karštą ten nėra. Karštas klimatas ateinantis iš rytų susiduria su vėsiu Ramiojo vandenyno klimatu taip palaikydamas optimalią temperatūrą mieste. Šiltasis sezonas prasideda gegužę, o pasibaigia spalį. Tuo metu mieste vyrauja sausas oras, kuris įkaista iki 20-25 laipsnių celsijaus. Žiemos čia vėsesnės, kada termometro stulpelis nukrenta iki 13-15 alipsnių celsijaus. Taigi galima teigti, jog kelionės į San Franciską blogi orai jums tikrai nesugadins, bene ištisus metus vyrauja malonūs ir švelnūs orai.

Ką verta pamatyti San Franciske?

Atostogos San Franciske bus puiki proga aplankyti San Francisko modernaus meno muziejų (SFMOMA), kuriame laikomi vieni garsiausių 20 amžiaus menininkų darbų. Taip pat užsukite į Azijos meno muziejų – jame galėsite pasigrožėti meno dirbiniais ir artefaktais, kurių amžius siekia net 6000 metų! Morrison‘o planetariume išvysite iš tiesų įspūdingas visatoje vykstančių reiškinių simuliacijas, o aplankę Steinhart‘o akvariumą būsite nustebinti jūros gyventojų gausa, kuria gali pasigirti šis akvariumas, gerai žinomas visoje JAV. Jeigu jums patinka laivyba, apsilankykite viename ar net abiejuose laivuose – muziejuose. SS Jeremiah O’Brien Laisvė bei USS Pampanito povandeninis laivas yra laivai – muziejai, kuriuose galima iš vidaus pažvelgti į JAV jūrų laivyną ir kokia technika yra naudojama jūrų bei povandeninuose mūšiuose.

Pasideginkite saulėje viename iš paplūdinių, kurie stūkso San Francisko įlankoje. Be pasimaudymo Ramiajame vandenyne, taip pat galite užsiimti mieste populiariu vandens sportu – būriavimu. Burlentė ar jachta – tai jau jūsų pasirinkimas.

Tiesa, jeigu norite sudalyvauti mažiau įprastame renginyje, nukeliaukite į San Franciską birželio pabaigoje, kada ten vyksta kasmetinis ir jau 5 dešimtmečius gyvuojantis San Francisko pasididžiavimo paradas. Jeigu tam nepritariare – tai ne problema. Atšvęskite naujuosius metus San Franciske, kada ten vyksta kasmetinis Kinų naujųjų metų paradas. Šis renginys yra didžiausias kiniečių organizuojamas renginys pasaulyje už Kinijos ribų.

Valgiai ir gėrymai San Franciske

Rasti, kur užkąsti San Franciske – ne problema. Užsukite į vieną iš pagrindinių restoranų kvartalų. Pagrindinės restoranų gatvės – Mission ir Guerrero gatvės. Šiose gatvėse esančiuose restoranuose rasite jums pagal skonį ir kainą prieinamas viešojo maitinimo įstaigas, kurios jus palepins pietietiška virtuve. Gatvėse apstu meksikiečių, italų, ispanų restoranų. Išgerti San Franciske taip pat nėra sudėtinga, mieste gyvuoja daugybė barų bei naktinių klubų, kurie jums pasiūlys platų asortimentą alaus, stipriųjų gėrymų bei kokteilių.

Patogus susisiekimas

Kelionė į San Franciską gali nustebinti tuo, jog mieste yra gerai išsivystyta, Europos miestams būdinga viešojo transporto sistema. Populiariausias nusigavimo iš vienos vitos į kitą būdas – tramvajus, kurių tinklas mieste – puikiai išvystytas. Pastaruosius metus San Franciske ėmė smarkiai populerėti dviračių transportas ir kasmet užregistruojama vis daugiau žmonių, kurie pasirenka keliones dviračiu. Išsinuomoti dviratį mieste nėra sunku, o ir keliauti su juo yra patogu ir paprasta.

Srydžiai į San Franciską

Skristi į San Franciską pavyks tik per Vilniaus oro uostą. Kelionė iš Vilniaus į San Franciską jums užtruks apie 17 val. su vienu persėdimu. Pigūs skrydžiai organizuojami Lufthansa, Finnair, British Airways ir kitų aviakampanijų.

Žinodami, kad vienos didžiausių kelionių išlaidų yra lėktuvų bilietai, mes kiekvieną dieną dirbame ieškodami pačių geriausių sandorių, kad Jūs galėtumėte keliauti pigiau. Tad nieko negaiškite ir pradėkite savo kelionę išsirinkdami Jums labiausiai tinkančius aviabiliteus! Visi pigūs skrydžiai į San Franciską.