Los Andželas – Amerikos angelų miestas

Autorius: Kelionių manija , 2018, Sausio 02d.

Los Andželas – kitaip angelų miestas susikūrė dar 19 amžiuje ir nors iš pradžių priklausė Meksikai, vėliau buvo užkariautas amerikiečių. Šiandien Los Andželas yra geriausiai žinomas, kaip mokslo ir kino bei televizijos sostinė ir yra antras pagal dydį miestas JAV.

Geriausias metas kelionei į Los Andželą

Kelionė į Los Andželą yra gera idėja bet kuriuo metų laiku. Miestas įsikūręs subtropinėje klimato juostoje, tad ten visada šilta arba karšta. Vėlyvą rudenį, žiemą bei ankstyvą pavasarį jus pasitiks maloni, prakaituoti neverčianti šiluma, o kitą pusę metų mieste vyrauja karštesni, sunkiau, ypatingai mieste, pakeliami orai. Tad panašu, jog geriausia keliauti į Los Andželą yra šaltuoju Lietuvoje periodu.

Ką verta pamatyti Los Andžele?

Los Andželas – tai miestas turintis spalvingą ir daugiakultūriškumu dvelkiančią istoriją, todėl jame galima išvysti tai, ko neišvysite niekur kitur. Los Andželas dažnai yra pavadinamas – Kūrybine pasaulio sostine. Šį pavadinimą miestas akivaizdžiai įgavo ne šiaip sau. Dar 20 amžiaus pradžioje čia įsikūrė – Holivudas. Ši jau daugiau negu šimtmetį gyvuojanti kino bei televizijos meka yra visame pasaulyje gerai žinomų filmų, serialų, aktorių bei kino kūrėjų kalvė. Šiandien žmonėms yra tebesiūloma aplankyti kino studijas iš vidaus ir patiems išvysti, kaip buvo kuriama kino bei televizijos istorija.

Atostogos Los Andžele taip pat gali tapti puikia proga aplankyti vieną iš 841 meno muziejų, įsikūrusių mieste. Būtent Los Andžele yra įsikūrę daugiausia meno muziejų, lyginant su kitais pasaulio miestais. Mėgstantiems gerą nuotaiką ir šurmulį, patartina apsilankyti „Venice Beach“, kuriame pasijusite tarsi tikrose atostogose: banguojanti jūra, į kurią galite šokti su savo banglente, ilgi tiltai, ant kurių stūkso įsikūrę atrakcionai bei daug barų, pripildytų gūvaus jaunimo.

Valgiai ir gėrymai Los Andžele

Los Andželas, kaip ir Niujorkas yra milžiniškas kultūrinis katilas. Tiesa, jame labiau vyrauja lotynų amerikiečiai, tad ir virtuvė turinti daugiau Meksikos, Pietų Amerikos bruožų. Žinoma, kelionės į Los Andželą metu galėsite pasmaguriauti kokios tik norėsite virtuvės patiekalų. Įvairių maitinimo įstaigų mieste tikrai netrūksta, tad kiekvienas gali pavalgyti pagal savo skonį ir piniginės pilnumą. Barų ir naktinių klubų Los Andžele taipogi netrūksta. Naktinis miesto gyvenimas yra susitelkęs centre, tad dabar žinote, kur reikės vykti tam, kad gerai pasilinksmintumėte savo viešnagės Los Andžele metu.

Patogus susisiekimas

Galimybių nusigauti iš vienos vietos į kitą mieste yra užtektinai. Kaip ir keikviename dideliame mieste, veikia metro tinklas. Tinklas yra gerai išvystytas ir patogus naudotis, tad norint kažkur nukeliauti greitai ir pigiai daug problemų neturėtų kilti. Kitas, artimesnis lietuviui keliavimo būdas – autobusu.

Los Andželas yra milžiniškas miestas, kuriame stūkso daugybė viadukų, tad daug kur nukeliauti papraščiau būtų autobusu. Tai artimesnis lietuviui transporto būdas mieste. Vaikščioti didesnių atstumų nepatartina, geriau jau išsikvieskite taksi ir paklokite keletą dolerių už komfortabilų pristatymą į jums reikiamą vietą.

Skrydžiai į Los Andželą

Skristi į Los Andželą pavyks tik per Vilniaus oro uostą. Kelionė iš Vilniaus į Los Andželą jums užtruks apie 20 val. su dviem persėdimais. Pigūs skrydžiai organizuojami American Airlines, Finnair, British Airways ir kitų aviakampanijų.

Žinodami, kad vienos didžiausių kelionių išlaidų yra lėktuvų bilietai, mes kiekvieną dieną dirbame ieškodami pačių geriausių sandorių, kad Jūs galėtumėte keliauti pigiau. Tad nieko negaiškite ir pradėkite savo kelionę išsirinkdami Jums labiausiai tinkančius aviabiliteus! Visi pigūs skrydžiai į Los Andželą.