Pataja (Pattaya) – Tailando naktinio gyvenimo pažiba

Autorius: Kelionių manija , 2017, Gruodžio 28d.

Kurortinis Tailando miestas Pataja (Pattaya) yra gerai žinomas tarp viso pasaulio turistų. Čia gausu Go-go, alaus barų, nepaisant valdžios pastangų sekso turizmas čia vis dar užima labai svarbią dalį, tačiau daugėja ir atvykstančių šeimų, kurioms kuriamos pramogos, infrastruktūra.

Ruduo – liūčių sezonas

Kelionės į Patają (Pattaya) reikėtų vengti rudenį – tuo metu čia vyrauja lietus. Tuo tarpu lietuviškos žiemos metu prasideda karštas ir sausas sezonas, kuris yra puikiai tinkamas poilsiui prie vandens. Nors pagal Tailando standartus paplūdimiai nėra labai geri, net ir turėdami vos vieną ar dvi laisvas dienas į Patają (Pattaya) suskuba aplinkinių regionų gyventojai, norintys atsipūsti, papramogauti.

Pataja (Pattaya) – ne tik naktinis gyvenimas, bet ir muziejai, šventyklos

Nors kelionė į Patają (Pattaya) neatsiejama nuo naktinių klubų, barų ir paplūdimių, čia yra kur kas daugiau veiklos turistams. Vertėtų aplankyti Didžiojo Budos kalną, ant kurio stovi 18 metrų aukščio Budos statula, kurią galima matyti iš beveik bet kurios miesto vietos. Mieste netrūksta fermų: dramblių, krokodilų, gyvačių – tik išsirinkite sau įdomiausią ir apsilankykite joje. Pataja (Pattaya) garsi akmenų parku, kuris mena milijonus metų. Norint paįvairinti atostogas – išvykos laivais į gretimas salas ar aplink jas.

Rasite ir kur išgerti, ir kur pavalgyti

Atostogos Pataya be tajų maisto neįmanomos. Šio maisto pilna visur: restoranuose, užeigose, gatvėse, turguose ir paplūdimiuose. Mieste labai populiarios aštrios papajų salotos ir aštrios rūgštaus skonio kapotos kiaulienos salotos, kurių galima įsigyti kone ant kiekvieno kampo. Tuo tarpu apie naktinį gyvenimą Patajoje galima parašyti net ir knygą – jis čia toks aktyvus, kad pėsčiųjų srautai naktimis ne mažesni nei dienomis. Kiek neįprasta patirtimi gali būti atviro tipo barai, esantys tiesiog gatvėje.

Atvykti į Patają (Pattaya) – per Bankoką

Būtų tiesiog puiku jei egzistuotų pigūs skrydžiai į Patają (Pattaya)tačiau teks skirsti per Bankoką ir už kelionę sumokėti kur kas daugiau nei skrendant į daugelį Europos kurortų. Tačiau tai tikrai verta tiek ore sugaišto laiko, tiek bilietams išleistų pinigų. Iš Bankoko Patają (Pattaya) galima pasiekti lėktuvu arba automobiliu, autobusu, traukiniu ar net taksi. Pastarasis variantas brangus ir labiau tinka susisiekim tarp oro uosto Bankoke ir traukinių ar autobusų stoties.

Po pačią Patają (Pattaya) keliauti vietos autobusu ar taksi. Norintys pakeliauti daugiau turėtų pasidomėti automobilio nuoma, nors eismo sąlygos tikrai nėra lengvos, puikiai atspindi azijietišką kelių chaosą, apie kurį žino ko gero visi vairuotojai ir keliautojai. Visgi, tai greita ir sąlyginai pigi priemonė tiems, kurie nenori apsiriboti tik populiariomis ir nuo Patajos (Pattaya) centro nelabai nutolusiomis lankytinomis vietomis.

Papildomos pramogos

Susipažinus su miestu, išmėginus naktinį gyvenimą ir pasimėgavus paplūdimiais gali norėtis ir kitokių pramogų. Pataja (Pattaya) siūlo praleisti laiką žaidžiant golfą, apsilankant vietos kino teatruose, o tajų masažas, žinomas visame pasaulyje, padės atsipalaiduoti, pamiršti nuovargį ir rūpesčius.