Norimą knygą Vilniaus oro uoste jau galima įsigyti prieš pat skrydį

Autorius: Agnė Mažeikytė , 2017, Gegužės 31d.

Laukti skrydžių Vilniaus oro uoste nuo šiol tapo dar jaukiau. Gegužės pabaigoje oro uosto išvykimo salėje duris atvėrė „Narvesen“ knygynas, kuriame keliautojų laukia ne tik gausybė knygų ir naujausių tiek lietuviškų, tiek užsienietiškų žurnalų bei laikraščių, bet ir galimybė atsipalaiduoti bei vartant mėgstamus leidinius išgerti kavos puodelį.

Sklaidyti knygų ir žurnalų lapus gurkšnojant karštuosius gėrimus Vilniaus oro uosto keleiviai gali specialioje naujojo „Narvesen“ knygyno skaitymo zonoje. Išvykimo salėje atidarytas knygynas tapo ne tik dar viena atokvėpio erdve visiems skrydžių laukiantiems Vilniaus oro uosto keleiviams, bet ir stotele įsigyti norimą knygą ar žurnalą, kuris lydės visos kelionės metu“, – sako Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Įkurtuvėmis Vilniaus oro uoste džiaugiasi ir „Narvesen“ valdančios UAB „Reitan Convenience Lithuania“ generalinis direktorius Vigintas Bartaševičius.

Esame neeiliniai prekybininkai – nuolat vertiname konkrečioje situacijoje atsidūrusių žmonių poreikius ir visada stengiamės patenkinti klientų lūkesčius. Džiaugiamės, kad mūsų knygynas yra ne tik vienintelis knygynas visame Vilniaus oro uoste, bet taip pat tai ir vieta, kurioje keleiviams siūlomi papildomi malonūs potyriai prieš artėjantį skrydį“, – teigia V. Bartaševičius.

Pasinerti į knygų ir spaudos pasaulį su už terminalo langų stiklų laukiančiais orlaiviais keleiviai gali kasdien nuo 4 val. ryto iki 21 val. vakaro. Be knygų, spaudos ir karštųjų gėrimų čia lankytojai prieš skrydį turės galimybę ir pasistiprinti saldžiais užkandžiais ar šviežiai keptu prancūzišku raguoliu.

Narvesen“ knygyno atidarymo proga, gegužės 29 d. – birželio 11 d., kiekvienas knygą įsigijęs lankytojas nemokamai vaišinamas puodeliu kavos.