Oficialiai atidarytas NOKIA sniego parkas Ignalinoje

Autorius: Xteam.lt , 2011, Vasario 09d.

Sekmadienį Lietuvos žiemos sporto centre Ignalinoje siautė snieglentininkai. Čia oficialiai atidarytas pirmasis Lietuvoje sniego parkas – „NOKIA sniego parkas“.

Šviečiant pavasariškai saulei, Ignalinos meras Bronis Ropė, Lietuvos žiemos Sporto Centro direktorius Bronius Cicėnas bei ekstremalaus sporto klubo „Xclub“ prezidentas Mantas Paulauskas pasveikino gausiai susirinkusius snieglentininkus ir paskelbė sniego parko atidarymą.

Žadama, jog tai bus vienas pažangiausių žiemos sporto parkų Baltijos šalyse, kuriame savo įgūdžius galės tobulinti ir pradedantieji, ir pažengusieji snieglentininkai bei slidininkai. Po atidarymo ceremonijos vyko snieglentininkų varžybos, kur savo triukus galėjo demonstruoti visi norintieji, o juos fiksavo ne tik teisėjai, bet ir naujausio NOKIA N8 telefono kamera. Geriausiai pasirodžiusieji buvo apdovanoti „NOKIA“ prizais.

Primename, kad „Nokia sniego parką“ sumontavo Latvijos bendrovė „Baltic Snow Park Agency“. Ši pramoga ekstremalaus slidinėjimo mėgėjams papildomai nekainuoja. Aukščiausios klasės tramplinais galima naudotis įsigijus įprastą bilietą už keltuvus ir trasą.

logo-xteam.jpg