5 populiariausi ir dažniausiai užduodami klausimai apie skrydžius su kūdikiu

Autorius: , 2020, Rugpjūčio 31d.

Ar esate nėščia, o gal jau sėdite su mažyliu ant savo kelių ir svajojate apie nuostabias atostogas? Šiame tinklaraščio įraše raskite visus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie skraidymą su kūdikiu. Geras pasiruošimas yra pusė darbo. Taigi, išnaudokite laisvas minutes ir sužinokite, kokios yra galimybės, ir tai, kaip laisvai galite keliauti su savo kūdikiu. #letsmakeitflysoon. 

Kaip skristi su kūdikiu…

Suprantame, kad mažylio atėjimas keičia Jūsų pasaulį. Jūs staiga turite pradėti galvoti apie visai kitus dalykus ir tai galioja taip pat ir atostogoms su kūdikiu. Praėjo tie laikai, kai po pasaulį keliaudavote vienas su savo kuprine arba vaikštinėdavote po miestą, turėdami tik vieną nedidelį rankinio bagažo vienetą. Peržiūrėkite mūsų dažniausiai užduodamus klausimus apie skrydį su kūdikiu ir gaukite atsakymus į rūpimus klausimus.

1. Nuo kada kūdikis gali skristi?

Dažnai užduodamas klausimas: „Ar galiu skristi su dviejų mėnesių kūdikiu“ arba apskritai „Kada galiu skristi su kūdikiu?“. Jei Jūsų gimdymas buvo normalus ir be komplikacijų, o Jūsų mažyliui yra bent septynios dienos, jau galite skristi. Tačiau dauguma gydytojų pataria neskraidyti su kūdikiu iki šešių savaičių. Skrydžių Europos viduje metu visą skrydį turite laikyti kūdikį ant savo kelių, tačiau tolimųjų skrydžių metu aviakompanijos, su kuria skrendate, galite paprašyti kūdikio krepšelio. Didesnėse aviakampanijose yra didesnė tikimybė, kad lėktuve galėsite naudotis kelionine lovele. Tada Jums bus paskirta vieta, kuri paprastai yra už pertvarų, ten yra daugiau vietos kojoms!

2. Ką pasiimti su savimi, kai keliauju su kūdikiu?

Norite viską pasiimti su savimi, kai ketinate skristi su savo vaikais. Apsvarstykite, pavyzdžiui, orų prognozes ir tai, ar lankomoje vietoje yra pakankamai parduotuvių, kuriose galite nusipirkti maisto ar kūdikiui reikalingų prekių. Atostogos su kūdikiu reiškia, kad Jūs turite iš anksto gerai apgalvoti tai, ko NĖRA lankomoje vietoje, ir turite tai turėti su savimi. Bet svarbiausia – nepamirškite sauskelnių, geriamojo buteliuko ir žinduko. Be jo tikrai negalima gyventi.

 3. Kurias vietas rinktis atostogoms su kūdikiu?

Norite pradžiuginti mažuosius naujomis atrakcijomis ir vietovėmis bei pažinti pasaulį kartu? Kelionės su vaikais ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, žavi jus? Europoje yra daugybė nuostabių, vaikams tinkamų vietų, kuriose atostogos su kūdikiu tikrai rekomenduojamos. Ar norite sužinoti 5 populiariausias atostogų vietas su vaikais? Arba galbūt esate pasirengęs didesniam nuotykiui? Apsvarstykite galimybę su kūdikiu skristi į rojų Bali saloje arba atsipalaiduoti į Kiurasao. Ten rasite visus ingredientus, atpalaiduojančioms šeimos atostogoms.

4. Skrendate su savo kūdikiu? Kokią aviakompaniją pasirinkti?

Kuri aviakompanija tinkamiausia skristi su kūdikiu? Norėdami gauti konkrečią informaciją apie bagažą ar maitinimą lėktuve, eikite į aviakompanijos svetainę. Taip pat suprantame, kad bilieto kaina irgi vaidina svarbų vaidmenį renkantis oro linijas, todėl greitai ir lengvai palyginkite aviabilietų kainas mūsų platformoje.

5. Ar turiu apsidrausti, jei skrendu su kudikiu?

Šis klausimas šiais laikais bene svarbiausias dalykas – draudimas ir garantijos. Kelionės draudimas padengia daugybę medicininių išlaidų užsienyje, kur sveikatos draudimas to nedengia. Draudimas nėra nereikalinga prabanga, ypač tokiais laikais, kaip dabar, kai visame pasaulyje reikalinga gera medicininė priežiūra. Taip pat dar egzistuoja ir atšaukimo draudimas arba atšaukimo garantija, kuri (didžiąja dalimi) apsaugo jūsų kelionės išlaidas, kai keliauti negalima nei jums, nei jūsų kelionės draugui, pavyzdžiui, dėl ligos. Nesvarbu, ar skrendate vienas, kompanijoje ar su kūdikiu, atšaukimo draudimas arba atšaukimo garantija suteikia (dalinį) Jūsų bilieto kainos grąžinimą. Daugiau apie draudimą ir garantijas skaitykite čia.

Skriskite saugiai ir #letsmakeitflysoon 

Mes žinome, kad dabar skraidymas bus kitoks, nei buvo anksčiau. Todėl aviacijos sektorius imsis visų būtinų papildomų priemonių, kad skraidymas būtų ir išliktų saugus visiems. Tikimės, kad netrukus vėl galėsite keliauti su šeima! Taip , #letsmakeitflysoon!