5 populiariausios atostogų vietos atostogoms su vaikais!

Autorius: , 2020, Rugpjūčio 31d.

Šiemet atostogų planai gali atrodyti kiek kitaip, nei mes esame įpratę, tačiau tikimės, kad jie netrukus grįš į savo įprastas vėžes! Norėtumėte kuo greičiau pasiimti savo vaikus į nuostabias atostogas? Džiaugiamės galėdami suteikti Jums įkvėpimo, nes net jei šiuo metu skristi sudėtinga… ta akimirka, kai vėl laisvai galėsime keliauti, tikrai ateis. #letsmakeitflysoon. 

Štai kaip atrodo jūsų atostogos su vaikais…

Ne per ilgas skrydis, maloni temperatūra, taip pat gražus paplūdimys arba geras baseinas, kuriame gali žaisti vaikai. Be to, juk ir Jūs taip pat norite paiilsėti bei padaryti keletą kvapą gniaužiančių nuotraukų. Pagal šį kontrolinį sąrašą mes atrinkome keletą krypčių atostogoms!

# 1. Atostogų vieta: Ispanija

Taip, Ispanija. Tiesą sakant, tai visų poilsiautojų mėgstamiausia šalis. Bet taip pat labai rekomenduojama keliaujantiems su vaikais. Čia rasite: saulę, nuostabius paplūdimius, skanų maistą ir vaikams pritaikytus atostogų parkus. O taip pat… Jūs į Ispaniją galite nuskristi per itin trumpą laiką!

Keletas populiariausių atostogų su vaikais Ispanijoje vietų: Tenerifė, Marbelja ir Kosta de La Luzas. Viršuje matote Marbeljos nuotrauką.

# 2. Su vaikais į Portugaliją

Ieškote gražiausių Europos paplūdimių? Na, įtraukite Portugaliją į savo sąrašą. Čia atostogos su vaikais reiškia, kad galite grožėtis auksiniais paplūdimiais ir gražiomis uolomis. Čia iš tikrųjų matysite vaizdus, kurių nerasite niekur kitur Europoje. Patarimas: taip, Algarvė yra fantastiška su vaikais, tačiau derinkite pagrindinę kelionę su kelione į Lisabona arba važiuokite automobiliu į gražiąją šiaurę link jaukių Porto ir Douro slėnių (skanus vynas tėvams – taip pat privalomas, tiesa?).

Kelios populiariausios atostogų su vaikais kryptys Portugalijoje : Algarvė (Albufeira), Lisabona ir Porto. Nuotraukoje yra Algarvė Portugalijoje.

# 3. Vandens pramogos Kroatijoje

Ar jūsų vaikai mėgsta vandens ir pramogų parkus? Tada nuskriskite į Kroatiją vos per dvi valandas. Čia tikrai rasite saulę ir gausybę vandens parkų puikiam poilsiui. Paplūdimiai su krištolo skaidrumo vandeniu čia taip pat yra ir Jūs galėsite jais mėgautis kiek panorėję. Patarimas: jei vykstate į Kroatiją, pasiimkite vandens batus (ir ne tik vaikams), nes Kroatijos pakrantėje Jūsų laukia akmenuoti paplūdimiai.

Keletas populiariausių atostogų su vaikais vietų Kroatijoje: Bracas, Makarska Rivièra ir Rab. Čia matoma nuotrauka buvo padaryta Brace.

# 4. Makedonija: nežinomas juweeltj e

Ar sakote „taip“, kai kas nors paklausia ar domina neištirtos ir gražios vietos? Tada būtinai turėtumėte su vaikais skristi į Makedoniją! Tai tampa vis populiaresne šeimos atostogų vieta. Čia yra nuostabi gamta ir senoviniai miestai, kuriuose gausu kultūros. Vaikams yra platus viešbučių su animatorių komandomis pasirinkimas, o Ohrido ežere yra ypač skaidrus vanduo, kuriame galite su vaikais gaudyti žuvis.

Keletas populiariausių atostogų su vaikais vietų Makedonijoje: Ohridas ir Skopjė. Ypač puikiai praleisite laiką su vaikais prie Ohrido ežero. Būtent šioje nuotraukoje mes žiūrime į ežerą!

# 5. Atraskite nuostabią Švedijos gamtą

Ar Jums ir Jūsų vaikams patinka gamta ir stovyklavimas? Na, tada Švedija yra ta vieta, kur turėtumėte keliauti. Žalieji miškai, nuostabūs kriokliai ir peizažai privers išsižioti. Yra daugybė vaikams pritaikytų stovyklaviečių (o tai suteikia šiek tiek laiko ir sau). Vasaros laiku čia nėra labai karšta, o tai irgi šioks toks privalumas!

Kelios populiariausios atostogų su vaikais kryptys Švedijoje : Stokholmas, Geteborgas ir Kosterhavet nacionalinis parkas. Čia mes šokinėjame Stokholme.

#letsmakeitflysoon su vaikais!

Tikimės, kad netrukus vėl keliausime atostogauti su vaikais! Ar turite kokių nors įkvepiančių vietų, puikiai tinkančių atostogoms su vaikais? Pasidalinkite su mumis!  „Facebook“ ar „Instagram“ .