Kaip atrasti lankytinas vietas ir wi–fi zonas kelionėje?

Autorius: Kelionių manija , 2017, Gruodžio 18d.

Juk ne kasdien leidžiamės į kelionę, tad natūralu, kad kiekvienas mūsų jaučia didesnį ar mažesnį nerimą. Reikia nepamiršti kelionės laiko, viešbučio adreso ar galybės daiktų, kurie, rodos specialiai, pradingsta, o vėliau nebetelpa į lagaminą. Kur dar stresas, kurį sukelia klaidžios oro uosto švieslentės bei nepažįstamo miesto gatvės? Kad jūsų atostogos netaptų kančia, siūlome keletą mobiliųjų aplikacijų, padėsiančių kiekviename kelionės žingsnyje.

Visa kelionės informacija vienoje vietoje

Pradžiai jums reikia įrankio, padėsiančio nepasimesti informacijos lavinoje. Kaip tai veikia? Vos tik lėktuvo bilietai užsakyti iškart užsiregistruojate tinklapyje http://tripit.com. Visus elektroninius laiškus, kuriuose skrydžio detalės, informacija apie mašinos nuomą, viešbučio rezervaciją ir pan. siunčiate į savo paskyrą. Tuomet darbo imasi sistema, atskirianti naudingą informaciją nuo tuščiažodžiavimo ir pateikianti ją patogiam naudojimui.

Smagiausia, kad šis įrankis ne tik mechaniškai atrenka nusiųstą informaciją, bet ir įterpia susijusių naudingų dalykų. Nurodėte, kad kovo mėnesį skrisite į Prancūziją, o šalia išvykimo ir atvykimo valandų atsiranda detalus Paryžiaus žemėlapis ar informacija apie toms dienoms numatomus orus.

Susinchronizavus programą su „Google Calendar“ arba „Outlook“ viskas, ką planuojate nuveikti, sukris į kasdien naudojamą kalendorių, na, o esant poreikiui apie jūsų „darbotvarkę“ informuos šeimos narius, draugus ar bendradarbius.

Kas dar? Veikia tiek prisijungus per kompiuterį, tiek kaip mobilioji aplikacija. Kuomet telefonas yra ryšio zonoje, į jį nuolatos atsiunčiami informacijos atnaujinimai, tad net likus be interneto, visos detalės bus su jumis. Nors aplikacija nėra dizaino šedevras ir labiau panaši į tai, ką matome atsidarę savo elektroninį paštą, tačiau atrodo, kad aukščiau išvardinti pliusai čia svarbesni – „Android“ telefonų savininkai aplikaciją vertina 4, 5 balais iš 5 galimų.

1POST-TripIt

Parsisiųsti – https://tripit.com

Video – http://youtu.be/9S9PSyxzu9A

Žemėlapiai, neleidžiantys paklysti ir nurodantys kur artimiausiai jūsų yra parduotuvė

Kitas labai svarbus kompanionas – miesto žemėlapis. Popieriniai jų variantai jau seniai nebedžiugina ir nenuostabu kodėl – pasiklydus galite sugaišti nemažai laiko kol suprasite, kurioje vietoje šiuo metu randatės.

Aplikacijų, kurios veikia lyg mašinos navigacinės sistemos gyva galybė, tačiau vieną tokių galime rekomenduoti iš savo patirties. Dar prieš metus „Offline Map“ buvo nemokama programa, šiuo metu ją gaminanti ir tobulinanti kompanija prašo beveik 9 Lt. Kadangi keliaujate ne kasdien, tokios papildomos išlaidos yra smulkmena.

Ką gero gali pasiūlyti „Offline Map“? Tikriausiai žinote, kad jei svečiuojatės užsienio šalyje ir naudojatės internetu, tai grįžę galite gauti širdies smūgį, nes jūsų ryšio operatorius atsiųs kelių šimtų litų sąskaitą. Kad taip nebūtų, parsisiųskite žemėlapį iš anksto ir naršykite po jį nenaudodami mobilaus interneto. Programėlė GPS pagalba matys jūsų lokaciją ir atvaizduos ekrane. Jei po ilgo pasivaikščiojimo norėsite nusipirkti gaivaus gėrimo, ji parodys visus artimiausius prekybos taškus. Lygiai taip pat su lankytinomis vietomis, restoranais, parkais, bankais ir pan.

Ant žemėlapio galite palikti tik jums matomas žymas. Įsivaizduokite – ilgo pasivaikščiojimo metu pastebėjote reto grožio parką ir norite į jį sugrįžti vakare. Tereikia pirštu bakstelėti į pasirinktą vietą, palikti komentarą, na ir vakare su pilna kuprine skanėstų judėti į iškylą.

1POST-OfflineMap

Žinok, kur yra visos miesto bevielio interneto zonos

Visgi jei nutiktu taip, kad mobiliosiomis programėlėmis nespėjote pasirūpinti iš anksto ir niekaip nepavyksta rasti WiFi internetą spinduliuojančios zonos, jums padės „WiFi Finder“. Tikinama, kad jis savyje talpina nuolatos atnaujinamą informaciją apie 144-iose valstybėse esančius 555 tūkst. mokamų ir nemokamų bevielį internetą turinčių vietų.

Šiuo įrankiu iš bėdos galėsite pasinaudoti ir kaip žemėlapiu, nes būtent ant jo žymima visa informacija.

Fotor0305164731