Kuriame Europos paplūdimyje atostogausite? Čia rasite gražiausius paplūdimius!

Autorius: , 2020, Liepos 22d.

Ar Jūs taip pat pasiilgote atpalaiduojančių atostogų prie paplūdimio? Kai pamažu atsidaro valstybių sienos, jau galite apie tai pagalvoti. Pasiruoškite rankšluostį, įsidėkite žurnalą ir būkite pasiruošę saulei… O tas jausmas, kai nardai nuostabiame mėlyname vandenyje… Taip, mes taip pat ilgimės paplūdimio. Būtent todėl norime pasidalinti su Jumis 10 gražiausių Europos paplūdimių ir tikimės, kad netrukus vėl galėsime čia atskristi #letsmakeitflyagain!

# 10. Bornmuto paplūdimys Anglijoje

Anglija – geriausių paplūdimio atostogų sąraše? O taip! Anglija tikrai turi keletą nuostabių paplūdimių savo sąraše. Įskaitant Bornmuto paplūdimį. Šis paplūdimys yra Anglijos pietuose netoli Sauthamptono ir Vaito salos. Tai vienas geriausių Jungtinės Karalystės paplūdimių. 

Stranden-Europa-Bournemouth-Beach-Engeland-1024x683

# 9. Mėlynoji lagūna Komino mieste, Maltoje

Be abejo, viena geriausių vietų Maltoje yra čia. Pasinerkite į jūrą. Plaukite valtimi, nes šis paplūdimys yra tarp Komino ir Kominoto salų. Kaip ir daugelis nuostabių paplūdimių – gausiai užimtas vasarą. Taigi nustatykite žadintuvą anksti, kad nereikėtų dalintis paplūdimiu su visais!

Stranden-Europa-Blue-Lagoon-Comino-Malta-1024x683

# 8. Reynisfjara Islandijoje

Ne visi paplūdimiai turi būti balti. Tai rodo šis paplūdimys. Reynisfjara paplūdimys yra pietų Islandijoje (netoli Viko miesto). Čia rasite juodos ir mėlynos spalvos „smėlį“. Be to, nusnausti čia yra šiek tiek sudėtinga. Iš Vatnajökull ledyno čia atplaukia ledas. Dėl to vanduo yra šiek tiek šaltesnis nei tropiniame paplūdimyje…

Stranden-Europa-Reynisfjara-IJsland-1024x709

# 7. Playa Melide Galisija, Ispanija

Atlanto pakrantė Ispanijoje negali gauti tiek daug dėmesio, kaip Viduržemio jūros pusėje, tačiau tai taip pat reiškia – jokių žmonių minių. Taigi, jei Jūs ieškote mažiau perkrauto paplūdimio – štai! „Playa Melide“ yra Pontevedroje, jį supa trys švyturiai. Jei čia sutiksite ką nors, tai bus vienišas banglentininkas, skrodžiantis puikiausias bangas, kurias rasite čia.

Stranden-Europa-Playa-Melide-Spanje-1024x683

# 6. „Spiaggia dei Conigli“ Lampedūzoje, Sicilijoje

Ar jūs jau žinote Lampedūzą? Tai tikras perlas Viduržemio jūroje… Siauri takeliai stepėmis nukelia į Spiaggia dei Conigli arba Rabbit paplūdimį. Šis paplūdimys yra Lampedusos saloje, esančioje į pietus nuo Sicilijos. Jis ypatingas tuo, kad priklauso saugomam gamtos rezervatui. Tai paskutinė vieta Italijoje, kur vėžliai vis dar deda kiaušinius. O su trupučiu sėkmės taip pat galite pastebėti delfinus ir eršketus. Ar Sicilija jau yra jūsų norų sąraše?

Stranden-Europa-Spiaggia-dei-Conigli-Rabbit-Beach-Sicilië-1024x683

# 5. „Plage de Saleccia“ Korsikoje, Prancūzijoje

Ar norite mėgautis paplūdymiu, kuriame visada tylu? Na, jį galite rasti čia – Korsikos „Saleccia“ paplūdimys yra maždaug kilometro ilgio. Ieškote restoranų, paplūdimio barų ar ledų pardavėjų? Čia jų nerasite. Jei norite čia patekti, turite būti tam pasiruošę. Iš Lotu paplūdimio išplauksite valtimi, tada turėsite eiti apie 40 minučių. Bet patikėkit – šios pastangos bus apdovanotos nuostabiu paplūdimiu!

Stranden-Europa-Plage-de-Saleccia-Corisca-Frankrijk-1024x681

# 4. Çıralı paplūdimys Cirali mieste, Turkijoje

Vieną gražiausių Turkijos paplūdimių galima rasti Cirali mieste, Antalijos provincijoje. Šis paplūdimys yra tylus ir judrus. Taigi, jei Jums patinka šiek tiek daugiau triukšmo, ar tiesiog šiek tiek ramybės, abu dalykus galite rasti čia. Po pietų galėsite mėgautis žiūrėdami į žydra vandeni. Vakare mėgaukitės žmonių gausa, norėdami paskanauti kokteilį viename iš paplūdimio barų. O taip pat čia yra puiku tai, kad čia galite stebėti jūros vėžlius! Jie deda kiaušinius tarp lygaus ir šiurkštesnio smėlio.

Stranden-Europa-Çıralı-Beach-Turkije-1024x767

# 3. Zlatni Rat ant Brač, Kroatija

Taip, #letsmakeitflyagain Kroatija! Zlatni Rat įsikūręs netoli Bol žvejų kaimelio gražioje Brač saloje. Tai yra dviem šalims priklausanti apygarda, kurią supa krištolo skaidrumo Adrijos jūros vanduo. Ar Jūs mėgstate plaukioti banglente? Tada tai yra ideali vieta! Plaukikams svarbu žinoti, kad srovėssalos gale yra gana stipri. Mėgaukitės nuostabia paplūdimio diena čia, o tada grįžkite į Bolą apsilankyti viename iš žuvies restoranų.

Ar norite aplankyti Zlatni Rat? Tuomet geriausia skristi į Splitą Kroatijoje!

Stranden-Europa-Zlatni-Rat-Kroatië-1024x682

# 2. Elafonisi paplūdimys Kretoje, Graikija

Ar Jūs ieškote gražiausio Graikijos paplūdimio? Pasisveikinkite su Elafonisi paplūdimiu. Šis Kretos paplūdimys yra tikras perlas. Paplūdimys yra Elafonissos saloje. Paplūdimys nedidelis, tačiau atrodo fantastiškai. Atrodo, lyg būtumėte atvykę į tropikus. Patarimas: per siaurą smėlio juostą galite nueiti iki Lafonisi salelės. Čia rasite švyturį ir nedidelę bažnyčią.

Stranden-Europa-Elafonisi-Beach-Kreta-Griekenland-1024x683

# 1. „Praia de Falésia“, Portugalija

Taip, mes žinome, kad Portugalija yra geriausia kelionės vieta aplankyti paplūdimius. Tikriausiai atpažįstate aukso smėlio, apsupto ochros spalvos uolienomis, nuotraukas. Saulė akmenis nuspalvina įvairiausiomis spalvomis, todėl galėsite fotografuoti visą diena. Šis paplūdimys yra netoli Albufeiros kurorto. Atvykę nusileiskite nuo medinių laiptų ir iškart galėsite mėgautis nuostabiu vaizdu. Taip pat čia galite pamatyti delfinus ir banginius, plaukiančius Atlanto vandenyne.

Stranden-Europa-Praia-de-Falésia-Portugal-1024x683

Į kurį Europos paplūdimį žadate vykti Jūs?

Taip, tikriausiai Jūs nė nemanėte, kad turime tiek daug gražių paplūdimių Europoje. Taigi, nėra problemų užsisakyti gražias atostogas paplūdimyje. Be to, dalinamės puslapiu, kuriame rasite šalis į kurias jau galima skristi, todėl atostogos paplūdimyje yra daug arčiau, nei Jūs manote! Ar ir Jūs buvote nuostabiame paplūdimyje ar atradote kokios nors šalies perliukų? Dalinkitės savo akimirkomis su mumis socialinėje medijoje! Dalinkitės nuotrauka savo profilyje ir užtaginkite mus: @greitai.lt