Mobiliosios aplikacijos, kurios palengvins jūsų kelionę

Autorius: Kelionių manija , 2017, Gruodžio 18d.

Kokios mobiliosios aplikacijos tiesiog būtinos kelionės metu? Ankstesniame įraše (Kaip atrasti lankytinas vietas ir wi–fi zonas kelionėje?) aptarėme planavimo įrankį, surenkantį visą išvykos informaciją į vieną krūvą, kad už trijų šimtų metrų nuo dabartinės jūsų buvimo vietos yra muziejus ar maisto parduotuvė pasufleruojantį žemėlapį bei programėlę, nuvedančia iki artimiausios bevielio interneto zonos. Šiandien pratęsiame rekomendacijas su kitais, ne ką mažiau svarbiais siuntiniais.

Kaip kinui taksistui pasakyti, kur norite važiuoti?

Turbūt kiekvienas nors kartą keliavęs susidūrė su vietiniais, kurie kalba tik savo kalba. Kad nereikėtų išradinėti naujų gestų ženklų, jau kuris laikas pasauliui pristatytas „Vorce“ vertėjas. Tai programėlę, veikianti „Apple“ įrenginiuose. Į mikrofoną pasakote norimą frazę, telefone ji užrašoma tekstu, jei netinka pakoreguojate, na ir tuomet jau garsiai ištariama jūsų oponentui suprantama kalba.

Leidėjai vaizdžiai pasakoja keletą situacijų, kada ji nepakeičiama. Įsivaizduokite, įsėdate į taksi, o vairuotojas kalba tik kiniškai arba Paryžiuje susipažįstate su vaikinu ar mergina, bet savo susižavėjimo nemokate apsakyti užsienio kalba. Panašių situacijų yra galybė.

Tiesa, prieš siųsdamiesi pažiūrėkite sąrašą palaikomų kalbų. Jų net 66, tad tikimybė, kad nerasite reikiamos, ganėtinai maža.

Fotor0305164911

Parsisiųsti – http://www.vocre.com

Video – http://www.youtube.com/watch?v=5_xZag0HCG8

Kelionės metro linijomis pagalbininkas

Lėktuvų bilietais pasirūpinote, o kaip keliausite šalyje? Kone kiekvienas megapolis turi metro liniją, tad didelė tikimybė, kad iš vienos vietos į kitą judėsite požeminiu traukiniu. Metro linijas atvaizduojančių programėlių yra begalė, tačiau neapsigaukite, prie daugumos jų programuotojai sugaišo vos kelias valandas, tad jos panašesnės ne į realų pagalbininką, o į statiškus plakatus, kuriuos galite rasti ir gatvėje. Kad nenusiviltumėte savo siuntiniu, siūlome išbandyti „AMetro“.

Čia rasite šimtus miestų. Paspausite ant reikiamo ir iškart pamatysite parsisiuntimo mygtuką. Taip telefone nereikės laikyti nenaudingos informacijos, turėsite tik tą, kurios reikia čia ir dabar.

Kuomet metro žemėlapio siuntimas baigtas, nurodykite kur šiuo metu esate ir kokį kelionės tašką norite pasiekti. Programėlė pažymės reikiamą liniją, kurią parodys tiek ant paveiksliuko, tiek kaip teksto išklotinę. Kas dar? Čia ne tik metro, bet ir traukinių bei vandens transporto linijos. Taip pat galima išsisaugoti tuos maršrutus, kuriuos per dieną tenka išminti bent keletą kartų – kad nereikėtų to paties ieškoti vėl ir vėl.

Fotor0305164052

Parsisiųsti – https://play.google.com/store/apps/details?id=org.ametro

Greitieji pagalbos tarnybų numeriai

Kokiu numeriu Lietuvoje iškviesti specialiąsias tarnybas, žino kone kiekvienas. Tačiau ką daryti, tarkim Čekijoje ar Italijoje? Į pagalbą ateis paprasta, bet labai naudinga programėlė „Help Call“.

Ji automatiškai nustato jūsų buvimo vietą ir gana primityviame lange aktyviuoja tris pagrindinius numerius. Paspaudus vieną didžiulį mygtuką iškviesite policiją, tuo tarpu kiti – gaisrininkus ir greitąją pagalba. Tiesa, yra dar vienas pasirinkimas, kuriame galite įterpti draugo numerį. Toks greitasis numerio surinkimas patogus tiek keliaujant dviese, kad nepasimestumėte, tiek kuomet esate vienas, o nelaimei nutikus reikia paskambinti į namus.

Kūrėjai pasirūpino ir ypatingomis situacijomis, kuomet dėl įvairiausių priežasčių negalite paspausti telefono ekrano, tarkime rimtai susižalojote. Tereikia gerai pakratyti aparatą ir pagalba važiuoja pas jus. Verta paminėti, kad sistema saugo 126 šalių specialiuosius numerius, veikia tik su „Apple“ gaminiais ir kainuoja 99 amerikietiškus centus.

2_post

Parsisiųsti – https://itunes.apple.com/nz/app/help-call/id393098002?mt=8