Pasiruošę atostogoms? Galite skristi į šias šalis!

Autorius: , 2020, Liepos 16d.

Vis daugiau ir daugiau šalių atveria duris turistams. Taip, šią vasarą vėl galima keliauti. Negalite sulaukti? Kuri šalis yra Jūsų kelionių sąraše? Kuriame paplūdimyje planuojate pasikloti rankšluostį? Kurį Europos miestą ketinate aplankyti? Žinoma, smagu praleisti vasarą mūsų pačių šalyje. Bet ar žinote kas būtų dar geriau? Saulėtos atostogos Europoje! Peržiūrėkite šį sąrašą šalių, kuriose galite atostogauti jau dabar. Mes sakome: #letsmakeitflyagain!

 

# 1. Italija

Ar norėtumėte leistis į nuostabią pažintinę kelionę po miestą ar Italijos pakrantėmis? Tada užsisakykite lėktuvo bilietus į nuostabią Italiją. Mėgaukitės savaitgaliu Romoje arba pasirinkite atostogas Sicilijos saloje. Per atostogas Italijoje valgysite nepaprastai skaniai ir galėsite pilnai atsipalaiduoti. Ar norite sužinoti daugiau?

Peržiūrėkite Greitai.lt komandos rekomenduojamus pasiūlymus čia

# 2. Kroatija

Kroatija, kaip atostogų šalis, nustebins Jus. Senovės kultūra, žali kalnai ir pakrantė, pilna gražių paplūdimių, laukia Jūsų. Kroatijoje galite turėti nuostabias atostogas. Čia rasite krioklių ir kalnų ežerų, pakrantėje rasite nuostabias salas, o mieste – gausybę kultūros. Ar norite atrasti geriausius šios atostogų vietos perliukus?

Peržiūrėkite Greitai.lt komandos rekomenduojamus pasiūlymus čia

# 3. Kipras

Didžiuliai smėlio paplūdimiai ir privatūs paplūdimiai tarp uolų… Įspūdinga architektūra, vaizdingi kaimai ir gamtos draustiniai. Pasitikime atostogas Kipre! Atraskite Artimųjų Rytų žavesį ir mėgaukitės nuostabiomis atostogomis su maloniu klimatu ir daugybe saulės. Ar domina atostogos tokiu stiliumi?

Peržiūrėkite Greitai.lt komandos rekomenduojamus pasiūlymus čia

Šios šalys taip pat yra atviros atostogoms:

 

Spain, Tenerife, laughing young couple standing on car roof enjoying freedom

Gerai pasiruoškite savo kelionei

Ar planuojate (vasaros) atostogas užsienyje? Atidžiai stebėkite, kurios šalys pilnai atidarytos ir kurių reikalavimai keliautojams yra švelniausi. Tai gali bet kada pasikeisti.

Ar pasirinkote vieną iš šalių? Tada pažiūrėkite, į kurias vietas galime skristi dabar. Būtinai perskaitykite informaciją apie populiariausių oro linijų saugos instrukcijas, taip pat kviečiame peržiūrėti ir kitų oro linijų taikomas sveikatos ir saugos priemones, kad maksimalus konfortas ir saugumas būtų užtikrintas visos Jūsų kelionės metu, čia. Tokiu atveju būsite gerai pasiruošę kelionei.

Travel-favorites-heart-people-1024x445

Linkime gražių bei saugių (vasaros) atostogų… ir #letsmakeitflyagain!