Į sveikatą, arba maudynės vyne

Autorius: Pirtyje.lt , 2012, Liepos 04d.

Vynas ir Prancūzija tyri tiek daug sąsajų, kad turbūt būtų sunku ir atskirti, kuris be kurio negalėtų išlikti. Vyno turizmas šioje šalyje yra puikiai išplėtotas – pravažiuojančius keliautojus žavi bekraščiai vynuogynai, turistus kviečia tūkstančiai vyno rūsių, vyno žinovus vilioja galybė išskirtinių vyno rūšių. Atrodytų, viskas tuo ir pasakyta. Tačiau vyno krašte galimos ir kitokios su vynu susijusios pramogos.


Vyno terapija

„In vino sanitas“, – įsitikinę Les Sources de Caudalie viešbučio-spa centro įkūrėjai, savo prieštaringai vertintą verslą pradėję 1999 m. Prancūzijoje, netoli Bordo miesto įsikūrusio spa centro lankytojai gali ne tik išbandyti maudynes vyno statinėje, bet ir kitas su šiuo gėrimu susijusias spa procedūras.

Kaip jums patiktų Cabernet pilingas, masažas su vynuogių sėklų aliejumi arba raudonojo vyno vonia? Atliekant įvairias spa procedūras, kurioms būtinai naudojamas vynas, vynuogės ar kiti jų produktai, taip pat naudojamas  iš daugiau nei 500 m gylio terminio šaltinio išgaunamas natūraliai karštas mineralinis vanduo.

Šiuo metu šis vyno terapiją siūlantis spa centras jau nėra vienintelis – tokios pat koncepcijos spa centrai buvo atidaryti ir kitose šalyse, pavyzdžiui, Ispanijoje, Turkijoje, JAV, Brazilijoje ir kt.

 

0prancuzija-vynas1.jpg

Nuotr. sources-caudalie.com

Pirtyje.lt