Kosmetika paplūdimio krepšyje

Autorius: GrozioBites.lt , 2013, Birželio 13d.
Nors vasaros rankinės ir krepšiai – erdvūs bei talpūs, nepersistenkite su jų turiniu. Vykdamos į poilsines keliones arba išsiruošusios į paplūdimį, nesusikraukite į krepšius tai, ko juose neturėtų būti. Išsirinkite tik tai, kas būtina ir ko tikrai prireiks atostogų metu.
Svarbiausia vasaros kosmetikos priemonė – apsauga nuo saulės – kremo, losjono ar pienelio pavidalu.
Saugoti savo odą nuo vis aktyvesnių, tiesioginių saulės spindulių – ne tuščias laiko švaistymas, o būtinybė.
Ultravioletiniai A, B ir C spektro (sutrumpintai UVA, UVB ir UVC) spinduliai sukelia pokyčius odos paviršiuje ir giluminiuose sluoksniuose. Būtent jiems turite „dėkoti“ už pigmentines dėmes, smulkias raukšleles apie akis, vystančią ir glembančią odą…
Patinkančios firmos produktą rinkitės pagal odos tipą ir apsaugos nuo saulės faktorių (SPF). SPF skaičius nurodo, kiek kartų priemonė padidina saugaus buvimo saulėje laiką.
Mūsų klimato juostoje užtektų naudoti turintį 15-20 SPF produktą, atostogaujant kaitriose tropikų šalyse vertėtų rinktis didesnio SPF skaičiaus priemones.
Jei maudysitės, rinkitės vandeniui atsparią apsaugą, kuria išsitepkite kūną mažiausiai prieš pusvalandį iki lepinimosi saulėje.
Jei dar neišbandėte  – „atraskite“ ne tik vandeniui atsparų tušą, bet ir kitus ilgai išliekančius kosmetikos gaminius: makiažo pagrindą, įdegio kremus, ilgalaikius lūpų dažus. Šiomis priemonėmis pildyti krepšio nebūtina  – tokią kosmetiką galite naudoti prieš išeidamos iš namų.
Jei keliaujate atostogauti į kaitraus klimato juostos šalį, įsimeskite dar ir veido odos pilingą. Kaitriuoju sezonu veido oda linkusi greitai terštis, užsikimšti. Pilingas – greita ir efektyvi išeitis.

Nors vizažistai piestu stoja prieš lūpų blizgius, paplūdimyje tikrai keistokai atrodytumėte su keliais teptukais ir kelių spalvų lūpų dažais, todėl blizgesys jūsų krepšyje būti privalo!

 

logo-grozio-bites.png