Sužinok daugiau apie VASAROS atostogų kryptis

Autorius: Kelionių manija , 2012, Birželio 13d.

Vasara, o su ja ir atostogų metas, įsibėgėja. Ir visai nesvarbu, savarankiškai ar su kieno nors pagalba planuojate savo atostogas, keliautojų portale kelioniumanija.lt visuomet rasite naudingų patarimų.

Štai nuorodos, kur galite rasti išsamią informaciją apie pagrindines vasaros kryptis, kuriomis siūlomi tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus bei Kauno.


Koso sala, Graikija

Graikijos Dodekaneso salynui priklausanti Koso sala lankytojus, visų pirma, vilioja savo puikiais smėlio paplūdimiais. Tačiau be pasyvaus poilsio saloje gausu ir archeologinių vietovių bei kitų įdomių lankytinų vietų. Taip pat skaitykite Kristinos įspūdžius iš salos, kurią ji pavadino anglų ir katinų rojumi.

Rodo sala, Graikija

Dodekaneso salynui priklausanti Rodo sala – viena iš labiausiai poilsiautojų pamėgtų Graikijos salų, viliojanti nuostabia gamta, senųjų civilizacijų pėdsakais, puikiai išvystyta pramogų ir poilsio infrastruktūra. O svarbiausia mums, lietuviams, yra tai, jog saloje saulė šviečia ne mažiau kaip 300 dienų per metus! Ne veltui šiam rojaus kampeliui yra prigijęs saulės salos vardas. Čia rasite informaciją apie pagrindines salos lankytinas vietas, baltąjį Lindos miestelį bei keliautojų įspūdžius.  

Barselona, Ispanija

Katalonijos sostinė Barselona garsi išraiškingais Antonio Gaudi statiniais, audringu naktiniu gyvenimu, ar vienu stipriausių futbolo klubų Ispanijoje. Ne mažiau įdomios ir Barselonos apylinkės, kurias verta aplankyti ilgiau viešint mieste. Čia ieškokite naudingų patarimų planuojant kelionę į Barseloną, taip pat skaitykite apie svarbiausias lankytinas miesto vietas ir įspūdingąjį Montserato vienuolyną.

 

 

Alikantė, Ispanija

Ispanijos rytuose besidriekiančią Kosta Blankos pakrantę galima drąsiai vadinti paplūdimio atostogų rojumi. Dailūs smėlio paplūdimiai, žavios pakrančių uolos, išraižytos jaukiomis įlankėlėmis, nedideli autentiški kaimeliai ir populiarūs kurortai vilioja poilsiautojus iš visos Europos. Kosta Blankos pakrantę ir kurortus patogiausia pasiekti iš Alikantės, kuri yra svarbiausias miestas šioje pakrantėje.

 

Maljorka, Ispanija

Saulėtoji Maljorkos sala vilioja ne tik paplūdimio atostogų mėgėjus, nors jų čia, be abejo, dauguma. Kontrastingais kraštovaizdžiais – nuo banguojančių lygumų iki uolėtų viršukalnių – Maljorka žavi gamtos mylėtojus, be to, saloje galima išvysti įdomių kultūros paveldo objektų. Pasakojame apie požeminį Maljorkos pasaulį.

 

Malta

Viduržemio jūroje, kažkur tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos krantų, spiečiasi keleto salų grupelė. Šiose septyniose salose įsikūrusi nedidelė valstybė – Malta, garsėjanti puikiais smėlėtais paplūdimiais, vaizdingomis uolėtomis pakrantėmis, puikiu kraštovaizdžiu, skaidria jūra. Skaitykite apie Maltos gamtos stebuklus ir įspūdinguosius požemius. „Malta – sala, kuria nesižavėti neįmanoma,“ – sako Gerda, mielai pasidalijusi savo įspūdžiais iš saulėtojo krašto.

 

Kipras

Reikšmingos istorinės vietos bei unikalūs gamtos kampeliai, dailūs senamiesčiai ir apsnūdę kalnų kaimeliai, mitologinės vietovės bei vaizdingos pakrantės. Visa tai rasite Kipre. Žvalgomės, kokios įdomiausios lankytinos vietos deivės Afroditės saloje. Įspūdžiais iš Kipro dalijasi Valerija: „Šią salą labai myliu ir mielai į ją grįžtu, galėčiau valandų valandas pasakoti apie ją,“ – sako ji. Be to, savo įspūdžius iš Kipro mums papasakojo ir Solveiga. Skaitykite apie svarbiausias Kipro lankytinas vietas bei apie senąją Kipro sostinę Pafosą.

 

Kelionių portalo informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.