Tyrimas: geriausia vieta romantiškam medaus mėnesiui

Autorius: Kelionių manija , 2014, Kovo 09d.

Tarptautinis viešbučių užsakymų portalas Agoda.com neseniai atliko tyrimą siekiant išsiaiškinti, kuris pasaulio kampelis yra geidžiamiausias jaunavedžių tarpe. 

Įtikinama balsų persvara pirmojoje šio sąrašo vietoje atsidūrė Maldyvai. Už šias Indijos vandenyne esančias salas balsavo penktadalis iš visų 15 tūkstančių apklausoje dalyvavusių Agoda.com portalo lankytojų.

Kitos ką tik susituokusių porų labiausiai norimos aplankyti vietos – tai romantiškosios Graikijos salos, meilės miestu tituluojamas Paryžius ir Indonezijos Balio sala

Maldyvai daug kam asocijuojasi su rojumi žemėje. Šios salos dovanoja balto smėlio paplūdimius, neįtikėtino žydrumo jūrą ir atotrūkį nuo civilizacijos. Maldyvus sudaro per tūkstantį salų, o ir pats šalies pavadinimas, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia „tūkstantis salų“. Be romantiškų paplūdimių ir virš vandens pakibusių trobelių, Maldyvai garsėja ir kaip šalis, kuriai bene didžiausią grėsmę kelia globalinis atšilimas. Vidutinis šių salų aukštis vos viršija kelis metrus, dėl to pavojus salų išlikimui yra labai realus. 

 

TOP 10 geriausių pasaulio vietų medaus mėnesiui (anot portalo Agoda.com): 

  1. Maldyvai (20,3%)
  2. Graikijos salos (7,8%)
  3. Paryžius, Prancūzija (7,6%)
  4. Balio sala, Indonezija (7,1%)
  5. Havajai, JAV (6,6%)
  6. Italija (6,5%)
  7. Karibų salos (5,7%)
  8. Taitis (5,6%)
  9. Naujoji Zelandija (5,2%)
  10. Stambulas (3,8%)
O kur Jūs svajojate praleisti savo medaus mėnesį?

 

Nuotr. sxc.hu

Kelionių portalo informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama. 

Kelionių idėjos