Slovakijos Tatrai šį žiemos sezoną žada naujienų

Autorius: Kelionių manija , 2013, Spalio 24d.

Populiariausi Slovakijos Aukštųjų Tatrų kalnų slidinėjimo kurortai – Štrbske Pleso, Stary Smokovec ir Tatranska Lomnica – artėjantį žiemos sezoną pasitinka su glėbiu naujovių.

Slidinėjimo entuziastų pamėgtame Tatranska Lomnica kurorte lankytojus pasitiks naujas net 15 vietų keltuvas, keliantis iki Skalnate Pleso. Taip pat šiame kalnų kurorte šiemet ruošiamasi atidaryti ir naujas slidinėjimo trasas.

Štrbske Pleso jau pagarsėjęs puikiomis raudonosiomis trasomis pažengusiems slidininkams. O šiemet ketinama praplėsti slidinėjimo galimybes ir pradedantiesiems – jiems bus įrengta nauja 2,2 km ilgio trasa. Be to, šiemet bus išplėsta ir slidinėjimo mokykla.

Jau nebe pirmą sezoną pristatoma Tatrų regiono nuolaidų kortelė Tatry Card ir šiemet siūlys patrauklias nuolaidas ir galimybes – nuo slidinėjimo bilietų iki maudynių vandens parke.

Ruošiantis žiemos sezonui, Aukštuosiuose Tatruose taip pat ketinama praplėsti ir lygumų slidinėjimo galimybes – iš viso šiemet Štrbske Pleso, Stary Smokovec ir Tatranska Lomnica kurortuose bus įrengta apie 70 km lygumų slidinėjimo trasų. Na, o nemėgstantys slidžių galės išbandyti naujai įrengtus pėsčiųjų maršrutus su informacinėmis lentomis.

Prognozuojama, jog slidinėjimo sezonas Slovakijos Tatruose prasidės jau paskutinįjį lapkričio savaitgalį.

 

2slidinejimas-slovakija.jpg

Nuotr. regiontatry.sk