6 žymiausios parduotuvių alėjos

Autorius: Kelionių manija , 2010, Spalio 27d.

Kelionės tikslas – apsipirkti? Dauguma užkietėjusių keliautojų turbūt iš karto šauks „nesąmonė“! Tačiau net jei ir neketinate apsikrauti pirkinių maišais, kartais gali būti visai smagu paganyti akis po spindinčias žymiausių pasaulio parduotuvių alėjų vitrinas.


Via Montenapoleone, Milanas, Italija

Italijos šiaurėje esantis Milanas neretai tituluojamas mados ir dizaino sostine. Tad apsilankius šiame mieste tiesiog būtina užsukti ir į žymiąsias parduotuvių alėjas, esančias vadinamajame „mados kvartale“ – nedaug miestų pasaulyje gali pasiūlyti didesnį dizainerių  parduotuvių pasirinkimą. Viešint Milane verta užsukti ir į Galleria Vittorio Emanuele II – tai XIX a. pabaigoje pastatyta galerija, dengta skliautuotu stikliniu stogu. Čia įsikūrę prabangios parduotuvės, viešbučiai, restoranai vilioja ne tik turistus, bet taip pat yra ir mėgstama milaniečių susitikimo vieta.


Penktoji Aveniu, Niujorkas, JAV

Ši Niujorko gatvė neretai yra vadinama apsipirkinėjimo rojumi. Penktojoje Aveniu rasite ne tik žymių dizainerių parduotuves, mados namus, bet ir milžiniškas universalines parduotuves, kuriose laiką mielai leidžia madingi niujorkiečiai.

penktoji-aveniu.jpg


Oksfordo gatvė, Londonas, UK

Vieną žymiausių Londono prekybinių gatvių garsina Selfridges universalinė parduotuvė, tačiau be jos Oksfordo gatvėje apstu ir kitų apsipirkimo vietų, kuriose galima įsigyti žinomų tarptautinių prekinių ženklų prekių. Norintys daugiau prabangos turėtų užsukti į Bondo gatvę, kurioje įsikūrusios prabangiausios Londono parduotuvės – boutique, prabangių papuošalų, kvepalų parduotuvės, antikvariatai.

London-Oxford-street.jpg


Bahnhofstrasse, Ciurichas, Šveicarija

Prabanga spindinti Bahnhofstrasse Ciuricho centre driekiasi maždaug 1,5 km. Net jei ir neketinate įsigyti žymiausių pasaulio dizainerių sukurtų drabužių, avalynės ar aksesuarų, verta užsukti į šią gatvę – bent paspoksoti į blizgančias vitrinas, prikrautas aukso dirbinių, deimantų ir, be abejo, prabangių šveicariškų laikrodžių.

Bahnhofstrasse-ciurichas.jpg


Eliziejaus laukai, Paryžius, Prancūzija

Eliziejaus laukai (Champs Elysées) – tai ne tik žymiausia gatvė visoje Prancūzijoje, bet ir rojus mėgstantiems apsipirkinėti. Tačiau meilės mieste apstu ir kitų legendinių apsipirkimo vietų, pavyzdžiui, Galeries Lafayette ir Printemps universalinės parduotuvės, esančios Haussmann bulvare. O Avenue Montaigne vilioja mados ir prabangos mėgėjus.

eliziejaus-laukai.jpg


Ginza kvartalas, Tokijas, Japonija

Ginza parduotuvių kvartale pirkėjus vilioja prabangūs ir žinomi prekiniai ženklai. Itin įspūdingai ši gatvė atrodo naktį, kuomet parduotuvių vitrinas nušviečia spalvingos neoninės lempos.

Ginza.jpg