Kur svajojate nukeliauti kitais metais?

Autorius: Raminta Žalkauskaitė | Kelionių manija , 2009, Gruodžio 21d.

Baigiantis seniems metams dauguma aistringų keliautojų jau svajoja apie ateinančių metų keliones. kelioniumanija.lt domisi, kur ir kodėl norėtų nukeliauti mūsų portalo skaitytojai.

 

Svajoju nukeliauti į arabų kraštus, į Libaną, Jordaniją, Izraelį, pamatyti skirtingą kultūrą ir tuos kraštus, kurie televizoriuje vis šmėsteli karo fone. Mat įdomu kaip ten yra iš tikrųjų. Mane labiau tokie humanitariniai sumetimai ten traukia. O Jordanijoje – dykuma ir nuostabaus grožio Petra. Tai toks uolose iškaltas miestas vidury dykumos. Jis yra laikomas vienu iš septynių pasaulio stebuklų (Lina, 23).  

 

Norėčiau nukeliauti į Graikiją, nes ten graži gamta, geras oras, būtų šilta ir smagu poilsiauti (Vilma, 28).

 

Planuoju važiuoti į Ispaniją. Vyksiu atlikti praktikos viename tradicinio ispaniško maisto restorane. Tikiuosi geriau pramokti anglų kalbą, gal net truputį išmokti ispaniškai, sužinoti įvairių ispaniškos virtuvės paslapčių ir įmantrybių, kurių negaliu aptikti mažytėje Lietuvoje (Vingailė, 20).

 

Norėčiau aplankyti draugus Prahoje ir Budapešte. Vasarą svajonė būtų važiuoti traukiniais, kur kelias veda. Gal į Austriją (Antanas, 24).

 

Planuoju važiuoti į Vokietiją dirbti savanoriškai. Po to į Briuselį pasidairyti po ES institucijas. Gal dar į Airiją, kur gyvena draugai. O šiaip svajoju apie N. Zelandiją ir Argentiną (Vaidotas, 26).

 

Kitų metų svajonė – įkopti į Montblano viršūnę. O realus planas – atostogos su šeima prie ežero Molėtų rajone (Igoris, 35).

 

Planuoju kitais metais su dviračiu pakeliauti po Europą (Vidas, 27).

 

Vasarą norėčiau pakeliauti po Lenkiją ir Balkanų šalis. Traukia pas čigonus (Martynas, 27).

 

Norėčiau nuvykti į Indiją. Noriu savomis akimis pamatyti, kas yra tie guru. Ir šiaip man yra labai įdomi šios šalies kultūra ir norėtųsi iš arčiau ją patyrinėti (Daria, 20).

 

Aš svajoju apkeliauti Lietuvos dvarus ir nacionalinius-regioninius parkus, pažinti Lietuvą (Jolanta, 25).

 

Planuoju važiuoti slidinėti į Šiaurės Ispaniją, Pirėnų kalnus, šalia sienos su Prancūzija. Tuo pačiu būtų įdomu aplankyti nykštukinę valstybę Andorą. Vasarą norėčiau vykti į Kiniją, kur Šanchajuje vyks pasaulinė paroda EXPO 2010, o joje dalyvaus ir Lietuva. Dar vilioja Kinijos gamta, kalnai (Raminta, 27).

 

Kitais metais planuoju nukeliauti į Portugaliją, Sagre miestelį, su banglentėmis pavarinėti per bangas. Išbandžiau šį sportą praėjusią vasarą ir labai patiko. O dar svajoju nukeliauti į kokį Tadžikistaną ar Indiją dėl šalių egzotikos. Traukia tie dar mažai žinomi pasaulio kampai (Marija, 25).

 

Svajoti nesvajoju, o noriu nukeliauti pas artimiausius mūsų kaimynus lenkus, nes didelė ir graži šalis, įdomi, o mažai pažįstama, nors ir taip arti yra. (Oksana, 28).

 

Norėčiau pakeliauti po Aukštaitijos ežeringąjį rajoną, valtimis, pėsčiomis, gal ir plaustais. Ir dar po Labanoro girią. Žinau, kad ten labai gražu vasarą, labai malonus klimatas, net jei ir lyja, nėra labai šalta, nėra ir per karšta. Esu nemažai prisikeliavusi po kitas šalis, tad norisi pažinti ir savo kraštą, ypač, kai žinau, kad ten taip gražu ir esu labai mažai vietų tame regione aplankiusi (Lina, 28).

 

Norėčiau nuvažiuoti į Atėnus, nes myliu šį miestą ir noriu ten pagyventi bent metus. Mane traukia įvairių kultūrų, tautų, rasių, kalbų mišinys. Tai yra miestas, kuriame gyvenimas tiesiog lekia (Jevgenija, 23).

 

Labai tikiuosi ateinantį pavasarį nuskristi į Kanarų salas. Norėčiau pakeliauti po šį salyną ir aplankyti visas gražias ir įdomias vietas (Agnė, 22).