Meilės turas aplink pasaulį: populiariausi vienišių miestai

Autorius: Kelionių manija , 2010, Gruodžio 13d.

Artėjant atostogoms, vienišiems žmonėms kyla tas pats klausimas: kur vykti pailsėti ir nesijausti blogai dėl to, kad vyksti vienas? Siūlome keletą miestų, rekomenduojamų kaip puikias vietas vienišiems žmonėms: ne tik pamatyti šalį, bet gal net ir susirasti antrąją pusę…

 

Niujorkas

Vienintelė Niujorko problema – brangus pragyvenimas. Jei su draugais galite išsinuomoti būstą Brooklyn'e ir turite darbą, leidžiantį jums tai padaryti, tuomet net neturėtumėte mąstyti – susikraukite mantą ir vykite į Niujorką. Šis miestas garsėja geriausiais klubais, barais, teatrais, muziejais pasaulyje – tai vienas iš įtakingiausių miestų planetoje.

Niujorke yra daugiau išsilavinusių, vienišų moterų, nei galėtumėte tikitės. Tačiau tai apsunkina situaciją vienišoms moterims. Ypač, jei atsižvelgsime į didžiulius skaičius raumeningų, tvarkingai nusiskutusių ir apsikirpusių, puikiai apsirengusių homoseksualių vyrų, besilinksminančių šioje pasaulio sostinėje dieną ir naktį.

Tačiau dėl nepaaiškinamų priežasčių, nepaisant to, kad Niujorke vienišų moterų yra perteklius, čia vis dar yra kavinių, barų, parkų, kuriuose – daugybė viengungių vyrų.

 

Šanchajus, Kinija

Jei esate vienišas, Šanchajus gali būti puiki vieta jums. Kadais šis miestas buvo vadinamas „Rytų Paryžiumi“. Šiandien tai magistro studijas baigusių studentų, kuriems nepavyko susirasti darbo Jungtinėse Valstijose ir kuriuos traukte traukia nuotykiai ir virpulys, centras. Pragyvenimo kaštai Kinijoje yra galbūt dideli šios šalies gyventojams, tačiau tikrai nudžiugins atvykusius iš Vakarų.

Jei turite aukštąjį išsilavinimą ir norėtumėte Šanchajuje praleisti kiek ilgiau, nei savaitę atostogų, susirasti darbą jums čia nebus sudėtinga. Jei mėgstate ir linksmintis, Šanchajus yra būtent tas miestas, apie kurį svajojote. Vienišiems vyrams jame galvą garantuotai susuks iš visos šalies suvažiavusios Kinijos gražuolės, ieškančios Šanchajuje laimės. Vienišos moterys, svaigstančios nuo išsilavinusių vyrų, taip pat ras, ką čia veikti – Šanchajuje tokių stipriosios lyties atstovų – daugybė.

 

Barselona

Paryžius gali būti meilės miestas, tačiau Barselona yra mylėjimo miestas. Jei esate vienišas, Paryžius yra paskutinė vieta, kurioje norėtumėte būti, nes čia visur aplink vien besiglaustančios poros ir meiliai vienas į kitą žiūrintys įsimylėjeliai. Tuo tarpu Barselonoje visi yra vieniši. Neperdedama: visi šiame mieste yra vieniši.

Žmonės Barselonoje iki ankstyvaus ryto vaikštinėja gatvėmis, mėgaujasi kokteiliais, užkandžiauja, emocingai gestikuliuoja rankomis, bučiuojasi ar tiesiog žiūri vienas į kitą, ginčijasi ir mėto įvairius daiktus ant žemės. Maistas Barselonoje nuostabus, kainos nesikandžioja, o vyrai ir moterys šiame mieste – labai gražūs.

barselona.jpg

 

Berlynas

Prieš keletą ar kelioliką metų žmonės dar greičiausiai būtų ginčijęsi, kur Vokietijoje galima geriausiai pasilinksminti. Kai kurie iš jų tikriausiai būtų paminėję Miuncheną. Tačiau vienintelė šiame mieste dėmesio verta šventė – tai Oktoberfest. Šis miestas yra konservatyvių Vokietijos pietų centras.

Keletas kitų greičiausiai paminėtų Kelną. Reino upės krantai, skalaujantys šį miestą, yra labai graži vieta įsimylėti, be to, šiame mieste yra mažų, jaukių kavinukių ir barų. Visgi šiandien Vokietijoje niekas neprilygsta Berlynui. Visi menininkai, rašytojai, pankai, šarlatanai ir visi kiti, palieka Budapeštą ir vyksta į Berlyną. Pragyvenimo kaštai čia pigesni, nei kuriame nors kitame Vakarų Europos mieste, o jo gyventojai – jauni ir žavūs.

 

Bet kuris buvusios Jugoslavijos miestas

Taip, buvusioje Jugoslavijoje yra neįsivaizduojamai daug neįsivaizduojamo grožio moterų. Visas šis kraštas apsuptas gražių kalnų. Kai kurių miestų peizažai gali taip sukelti emocijas, tad nenustebkite nusprendęs vesti pirmą jums nusišypsojusį asmenį. Nemažai keliautojų šis regionas taip sužavėjo, kad čia atvykę jie nusprendė ir pasilikti.

Be to, kainos čia taip pat nėra siaubingos. Visi regiono gyventojai kalba bent šiek tiek angliškai. Kurį laiką galite čia gyventi tiesiog mėgaudamasis aplinka ir susipažindamas su žmonėmis.

 

Sidnėjus, Australija

Teigiama, kad Sidnėjus yra vienas iš jauniausių (jo gyventojų amžiaus atžvilgiu) miestų pasaulyje. Taip pat ir vienas iš pašėliškiausių. Šiame mieste įmanoma pasilikti ir susirasti darbą neįprastame bare, restorane ar parduotuvėje ir taip gyventi metus ar dvejus. Australai yra neapsakomai draugiški žmonės. Tad veiksmas, atrakcijos ir geros emocijos vienišoms širdims čia – garantuotas!

sidnejus.jpg

 

Santjagas, Čilė

Rinkdami geriausią vietą vienišam žmogui Pietų Amerikoje, didžioji dalis keliautojų dažniausiai mini Braziliją ir Argentiną. Tačiau Čilėje būti vienišam yra dar geriau. Čia žmonės žymiai draugiškesni nei minėtose dviejose šalyse.

Čilės krantus skalauja vandenynas, šalį puošia kalnai. Žmonės čia mąsto šiuolaikiškai, yra labai jautrūs ir atsipūtę. Santjago miestas yra santykinai pigus, nors susirasti darbą gali nebūti labai paprasta. Tačiau geroms emocijoms ir išskirtiniams įspūdžiams pinigų čia nereikia.

 

Parengta pagal Matador Network informaciją

baneris Barselona-1.jpg

Kelionių idėjos