Patys keisčiausi viešbučiai pasaulyje

Autorius: Kelionių manija , 2010, Lapkričio 26d.

Smalsu, kaip jaučiasi žurkėnas? Norėtumėte gyventi kartu su žuvimis? Niekaip neatsivalgote druskos? O gal esate taip pakvaišęs dėl alaus, kad mielai apsigyventumėte skardinėje? Pasirodo, tai jau nebe problema – telieka išsirinkti vieną iš keisčiausių pasaulio viešbučių.„La Villa Hamster“, Nantes miestas, Prancūzija

Ar kada nors susimąstėte, koks yra žiurkėno gyvenimas? Jei taip, jūs toks ne vienas – nuo pat pirmos dienos 2009 metais, kai viešbutis „La Villa Hamster“ atvėrė duris, laisvų vietų čia faktiškai nebuvo. Viešbučio savininkai – vietos verslininkas ir interjero dizaineris, nepagailėjo pinigų savo idėjai įgyvendinti. Pastato viduje, ant sienų, pritvirtinta apdorota geležis sudaro įspūdį, kad staiga iš tiesų atsidūrei narve. Jei nori, viešbučio svečiai vandenį gali gerti iš vamzdelio, pritvirtino prie sienos. Kaip ir priklauso, kambaryje yra didžiulis, veikiantis žiurkėno ratas (greičiausiai atstojantis viešbučio sporto salę). Dviviečio kambario kaina nakčiai – nuo 352 litų.

ziurkeno-vila.jpg

Daugiau informacijos: uncoinchezsoi.net


Can Sleep“, Lake Skanderborg, Danija

Pasaulio alaus mėgėjai išskirtinių ir ypatingų emocijų atvyksta į Lake Skanderborgą: čia visą dieną jie gali mėgautis alumi, o naktį miegoti milžiniškoje alaus skardinėje. 121 aliuminės „Royal Unibrew“ alaus skardinių kolekcija sudaro viešbutį, pasivadinusį „Can Sleep“. Šis viešbutis atidarytas tik vieną mėnesį per metus, per Skanderborgo Muzikos festivalį rugpjūtį. Vienos alaus skardinės aukštis – daugiau 3,6 metrai. Skardinėje telpa ne tik miegamasis, bet ir dar vienas kambarys. Dviviečio kambario kaina nakčiai – nuo 870 litų.

Daugiau informacijos: smukfest.dkcansleep-stemning6.jpg „Palacio de Sal“, BolivijaJei esate vienas iš tų žmonių, kurie mano, kad druskos niekada negali būti per daug, tuomet turime jums puikų pasiūlymą! Prabangus viešbutis „Palacio de Sal“, įsikūręs milžiniškoje druskų lygumoje, Bolivijoje, yra visas pastatytas vien iš mineralinių medžiagų. Nuo grindų iki lubų, įskaitant ir sienas, lovas, kėdes – viskas padaryta iš druskos. Viešbutis, kuriame yra 16 kambarių, savo svečiams, žinoma, siūlo ir išskirtinius patiekalus, kaip antai – druska įtrintą ėriuką ir pan. Žmonės, turintys aukštą kraujo spaudimą, kambario turėtų pasiieškoti kur nors kitur… Dviviečio kambario kaina – nuo 350 litų.

druskos-viebutis.jpg

Daugiau informacijos: palaciodesal.com.bo

 

Utter Inn“ viešbutis, Švedija

Iš pradžių, pamatę šį viešbutėlį, galite sutrikti. Atrodytų, kodėl viduryje ežero pastatytas nedidelis, vieno kambario vyšninės spalvos namelis, turėtų būti keistas? Tačiau pirmasis įspūdis šįkart klaidingas, mat viešbučio kambarys išties yra ne šiame namelyje. Jis įrengtas 3 metrus po vandeniu. Tai vienintelis povandeninis viešbutis, kurio pradžia – prieš dešimtį metų sumąstyta ir įgyvendinta meno instaliacija. Mikaelio Genbergo sukurtame kambaryje stovi dvi dvigulės lovos. Visos keturios kambario sienos – tai panoraminiai langai. Čia nėra elektros, tačiau šviesa pasirūpinta kitais būdais. Kaina – 850 litų dviem žmonėms. Viešbutis veikia balandžio–spalio mėn.

Daugiau informacijos: vasterasmalarstaden.se

„Kakslauttanen“ viešbutis, SuomijaNetoli Šiaurės ašigalio esančiame kurorte pastatyta daugybė iglu – eskimų žiemos būstų. Labiausiai išsiskiria iš jų futuristinis iglu iš stiklo, leidžiantis nevaržomai grožėtis neapsakomu vaizdu pro langą, patogiai įsitaisius ant lovos. Specialus šio iglu stiklas neužšąla, net jei temperatūra lauke nukrenta iki -30 laipsnių Celsijaus. Stiklinio iglu kaina parai – nuo 1 210 litų dviem žmonėms.

igloo.jpg

Daugiau informacijos: kakslauttanen.fi

Jumbo Stay“, Stokholmas, Švedija450 vietų nebeskraidantis lėktuvas „Boeing 747“ buvo perdarytas taip, kad jame atsirado 27 kambariai. Visuose iš jų, užtikriname, yra pakankamai vietos kojoms. Gyvendami šiame viešbutyje norite pasijausti tarsi išties skirstumėte labai aukštai? Tuomet užsisakykite pilotų kabinoje įrengtą kambarį, kur galėsite spausti, maigyti visus mygtukus, kuriuos tik norėsite, visiškai nebijodami, kad dėl to netrukus nukrisite. Dvigulio kambario kaina – nuo 385 litai.

Daugiau informacijos: jumbostay.com

Parengta pagal CNN ir kt. informaciją