Įdomūs renginiai gegužės mėnesį Lietuvoje

Autorius: Kelionių manija , 2012, Gegužės 06d.

Sužydėjo pavasarinės gėlės, išsiskleidė sodų žiedai. Gegužė – bene gražiausias metų laikas. Tad turbūt ir neverta raginti lįsti lauk iš namų. Keletas turiningo laisvalaikio idėjų.
Čia visa Lietuva

Rumšiškės, gegužės mėn. 12-13 d.

Lietuvos liaudies buities muziejuje rengiamas visai šeimai skirtas festivalis „Čia visa Lietuva“. Jau trečią kartą šurmuliuosiantis festivalis kviečia į koncertus, parodas bei kitas atrakcijas. Festivalio metu veiks ūkininkų turgus ir amatininkų mugė. Be to, šventės metu bus atidarytas namelių ant ratų sezonas.
Savu dviračiu į Europą 2012

Vilnius, gegužės mėn. 12 d.

Europos dienai paminėti Lietuvos Respublikos Seimas ir Lietuvos Respublikos ūkio ministerija organizuoja tradiciniu tapusį dviračių žygį „Savu dviračiu į Europą 2012“. Maršrutas nusidrieks nuo Seimo rūmų Vilniuje iki Europos geografinio centro (Vilniaus r. Purnuškių k.). Iš viso dviračių žygio dalyviai turės įveikti 24 km.
Tulpių žydėjimo šventė

Burbiškio dvaras, Radviliškio raj., gegužės 12 d.

Burbiškio dvaro parke šiemet tūkstančiai ryškiaspalvių tulpių žiedų vėl džiugins lankytojus. Apsilankiusieji Tulpių žydėjimo šventėje turės galimybę ne tik pasigrožėti pavasarinėmis spalvomis, bet ir aplankyti tapybos darbų, senovinių automobilių parodas, pasiklausyti koncertų ir dalyvauti kitose pramogose.
Hanza Kaunas 2012

Kaunas, gegužės 18-20 d.

Viduramžių kultūros festivalis Kaune rengiamas jau septintą kartą. Šiemet festivalio rengėjai vėl kviečia susipažinti su senaisiais amatais, senoviniais šokiais bei muzika. Pagrindinis šventės akcentas – teatralizuotas Kauno pilies gynimas.
Muziejų naktis

Visa Lietuva, gegužės 19 d.

Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, tarptautinės muziejų dienos proga rengiama Muziejų naktis. Šiemet Muziejų nakties renginiai įvairiuose Lietuvos miestų ir miestelių muziejuose vyks gegužės 19 d.

 

Kelionių portalo informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.