Istoriniai renginiai Čekijoje

Autorius: Kelionių manija , 2013, Rugpjūčio 08d.
Istoriniai kostiumai, tradiciniai amatai ir muzika, teatralizuoti pasirodymai – visa tai skamba patraukliai? Tuomet jūs esate laukiami Čekijoje, kur šį rugpjūtį numatyta nemažai istorinių renginių.

 


Napoleono dienos Slavkovo pilyje, rugpjūčio 16-18 d.

Kasmet rugpjūčio viduryje barokinėje Slavkovo pilyje Austerlice rengiamos Napoleono dienos, šventė, skirta atšvęsti imperatoriaus Napoleono gimimo dienai. Šventės metu ne tik išvysite istoriniais kostiumais pasipuošusią Napoleono armiją, bet ir turėsite galimybę susitikti patį Napoleoną bei aplankyti amatų mugę. Šiemet renginys vyks  rugpjūčio 16-18 dienomis. 

 

Festivalis Telče, rugpjūčio 19-20 d.

Čekijos pietuose esantis Telčas gali didžiuotis viena gražiausių miesto aikščių šalyje. Renesansinis miesto centras įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Rugpjūčio 19-20 dienomis Telčas kviečia į kelionę į praeitį, nes tomis dienomis šurmuliuos istorinis  renginys  „Zacharijaus iš Hradec ir Kotrynos iš Valdštejno šventė“. Miesto svečių laukia muzikantai, amatininkai, teatrų spektakliai, šokių pasirodymai ir kitos pramogos. 

 

Škotų žaidynės Sychrovo pilyje, rugpjūčio 23 d.
Rugpjūčio 23 d. jau tryliktą kartą Sychrovo pilyje vyks vienos didžiausių Škotų žaidynių Europoje. Programoje: sporto žaidynės, škotų šokiai, muzika ir, žinoma, škotiško viskio degustacija bei daug daug škotiškų sijonų – kiltų. 
Parengta pagal Czechtourism.com informaciją
Kelionių portalo informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.