Kalėdiniai renginiai Druskininkuose – visą gruodį

Autorius: Valstybinis turizmo departamentas , 2014, Lapkričio 11d.
Praėjusią savaitę Druskininkuose pristatytas ir įžiebtas naujas turistų traukos objektas – didžiausias pasaulyje „LIKE“ simbolis,  o miestas jau pradeda ruoštis ne tik slidinėjimo, bet ir Kalėdinių renginių sezonui. Norėdami sužinoti, kas gi laukia druskininkiečių ir miesto svečių laukiant Šventų Kalėdų, laidos „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!” vedėjai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius apsilankė Druskininkuose, kur kartu išbandė ir naujas pramogas bei sveikatingumo procedūras. 
„Aš, kaip ir kiekvienas druskininkietis, džiaugiuosi laimėjus miestų varžytinių konkursą prieš Vilnių, Kauną, Palangą didžiausio pasaulyje „LIKE“ ženklo nominacijoje. Didelis džiaugsmas, kad toks užrašas „Druskininke LIKE“ jau šviečia aukščiausioje Druskininkų vietoje – slidinėjimo trasoje „Snow Arena“. Kviečiu visus aplankyti – ir tuos, kurie prisidėjo prie šios nominacijos laimėjimo, ir tuos žmones, kuriems patinka Druskininkai“,- sako Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. 
Įžiebę LIKE simbolį Druskininkai net nesiruošia užmigti žiemai – čia jau prasidėjo pasirengimas Kalėdų laikotarpio renginiams, kurių pirmasis vyks jau gruodžio 6 dieną. Pavakare Druskininkų pramogų aikštėje bus įžiebta kalėdinė eglutė ir pristatyta muzikinė pasaka visai šeimai „Seku seku pasaką…“. Šventės metu taip pat bus paskelbta iškilminga Druskininkų „Kalėdų pašto“ pradžia, o susirinkusieji pirmieji galės aplankyti Kalėdinę prakartėlę.
Gruodžio 12 dieną, penktadienį, Druskininkų Gydyklų parke prie muzikinio fontano bus įžiebta Kalėdinių eglučių parko alėja. Jau trečius metus rengiamoje alėjoje praėjusiais metais buvo galima išvysti net 21 skirtingai dekoruotą Kalėdų eglutę, o šiais metais, tikimąsi, jų bus ir daugiau. O šeštadienį, gruodžio 13 dieną, šalia parko esančioje Druskininkų pramogų aikštėje ir maži, ir dideli galės susitikti Kalėdų Seneliu bei jam išsakyti slapčiausius kalėdinius norus. 
Antrąją Šv. Kalėdų dieną, gruodžio 26 d., Druskininkų jaunimo užimtumo centre vyks Šv. Kalėdų koncertas ir meno mėgėjų pagerbimo renginys. Jame dalyvaus M.K. Čiurlionio kvartetas su solistais D. Puišiu ir J. Gedminaite. O gruodžio 31-ąją, Naujųjų metų naktį, miesto gyventojai ir svečiai laukiami Druskininkų pramogų aikštėje. Čia visi kartu kviečiami pasitikti Naujuosius metus bei pasigrožėti šventiniais fejerverkais. 
Televizijos rubriką „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!” kviečiame žiūrėti trečiadienį, lapkričio 12 d., 18:30 per „Lietuvos ryto televiziją“.  Joje sužinosite ne tik kokie renginiai laukia gruodį Druskininkuose, bet ir kokį „ paslaptingą kosminį aparatą“ laidos vedėjai išbandė viešnagės šiame kurorte metu.
Savivaldybių organizuojamų renginių viešinimo kampaniją vykdo Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos,  įgyvendindamas ES struktūrinės paramos lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos vietinio ir atvykstamojo turizmo skatinimas“ (NR. VP3-1.3-ŪM-04-V-10-005).SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.


Lankytinos vietos