Laimėk pakvietimus į tarptautinę šiuolaikinio meno mugę „ArtVilnius“

Autorius: Kelionių manija , 2013, Birželio 20d.

Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose birželio 26-30 d. jau ketvirtą kartą vyks tarptautinė šiuolaikinio meno mugė. Joje dalyvaus menininkai iš Lietuvos ir kitų pasaulio šalių, tarp kurių Ukraina, Latvija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Italija ir ne tik.

Tai didžiausias vizualiųjų menų renginys, per pastaruosius 20 metų vykęs Baltijos šalyse: kasmet meno mugę aplanko daugiau nei 18 000 žmonių iš viso pasaulio.

Taigi jei dar nesidžiaugi saule kuriame nors pasaulio paplūdimyje ir savo atostogų tik nekantriai lauki, pasinerk į meno pasaulį visai čia pat – Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose, kur įvairių pasaulio šalių meno kūriniai bus suburti vienoje vietoje.

Nepraleisk progos sudalyvauti renginyje, atsakyk į klausimą ir laimėk vieną iš keturių pakvietimų (dviems asmenims) į „ArtVilnius“ atidarymą birželio 26 d.!

 

El. paštu info@kelioniumanija.lt siųsk atsakymą į šį klausimą apie mugę:

Iš kokio užsienio miesto parodoje „ArtVilnius‘13” dalyvaus daugiausiai galerijų? 

 

Atsakymų lauksime iki rytdienos, birželio 21 d. 15:00 val.

Primename, pakvietimus laimės net keturi teisingai atsakę keliautojai!

 

ARTVILNIUS-logo-1.jpg

 

IV TARPTAUTINĖ ŠIUOLAIKINIO MENO MUGĖ ARTVILNIUS’13

2013 m. birželio 26 – 30 d.

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO

Laisvės pr. 5, Vilniuje

Birželio mėnesį jau ketvirtą kartą meno mylėtojus, kolekcininkus, menininkus ir visus norinčius vėl pakvies tarptautinė šiuolaikinio meno mugė ARTVILNIUS’13. Tai didžiausias vizualiųjų menų renginys, per pastaruosius 20 metų vykęs Baltijos šalyse: kasmet meno mugę aplanko daugiau nei 18 000 žmonių iš viso pasaulio. Litexpo parodų ir kongresų centre, 12 000 m² plote, meno mugėje prisistatys 50 žinomiausių meno galerijų iš Lietuvos ir užsienio: Portugalijos, Latvijos, Prancūzijos, Lenkijos, Kazachstano, Ukrainos, Baltarusijos, Danijos, Italijos ir kt. Žiūrovai turės galimybę susipažinti su daugiau nei 500 menininkų kūryba; juos pristatančios galerijos pademonstruos daugiau kaip 2000 naujausių meno kūrinių.

ARTVILNIUS’13 – daugiaplanis renginys. Be tapybos, grafikos ir skulptūros darbų iš viso pasaulio, bus ką veikti ir tiems, kurie nenusėdi vietoje ir nori sužinoti apie meną daugiau. Meno mugės erdvėse veiks didelio formato skulptūrų, objektų ir instaliacijų paroda TAKAS, vyks edukacinė programa vaikams, jaunimui ir suaugusiems, aktualios podiumo diskusijos, paskaitos, filmų ir video programa, performansai, akcijos. Bus galima susitikti su menininkais ir keliauti po ekspoziciją  su gidu.

ARTVLNIUS’13 lauks Jūsų

Birželio 26 d., trečiadienį, 11-20 val.

Birželio 27 d., ketvirtadienį, 11-20 val.

Birželio 28 d., penktadienį, 11-20 val.

Birželio 29 d., šeštadienį, 11-20 val.

Birželio 30 d., sekmadienį, 11-17 val.

Organizatorius: Lietuvos meno galerininkų asociacija