Šviesos festivalis „Staro Riga“ nutvieks Latvijos sostinės gatves

Autorius: Kelionių manija , 2012, Lapkričio 08d.

Lapkričio 15-18 dienomis Rygos senamiestį jau penktą kartą nutvieks festivalio „Staro Riga“ šviesos. Šis festivalis – tai šviesos ir meno šventė, kurios tikslas yra sušildyti ir nušviesti Latvijos sostinę tamsiausiu metų laiku.

Šventinę atmosferą ir gerą nuotaiką mieste festivalio metu tradiciškai kuria naujausios apšvietimo ir vaizdo technologijos. Specialieji šviesos efektai nutvieks miesto gatves, aikštes, pastatus, tiltus, paminklus ir kitus objektus.

Šių metų festivalio tema – vertybių paieška. Kas šiuolaikiniame informacijos ir skubos pasaulyje yra gera, o kas bloga, ar spindinti išorė slepia dvasinę tuštybę – šiuos ir kitus aktualius klausimus gvildens šiųmečio festivalio menininkai.

Tradicinį Rygos senamiesčio veidą pakeisiančios šviesos instaliacijos festivalio dienomis įsižiebs 6 valandą vakaro ir miesto lankytojų akis džiugins iki 23 valandos. Beje, lapkričio 18 d. Latvija švenčia šalies nepriklausomybės dieną.

 

Daugiau informacijos: Staroriga.lv

 

Kelionių portalo informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.