TOP10: populiariausios Kelionių manija istorijos

Autorius: Kelionių manija , 2015, Vasario 22d.
Metams besibaigiant visi apmąstome nuveiktus darbus, įsimintiniausias akimirkas bei aplankytus arba mūsų dar laukiančius pasaulio kampelius. kelioniumanija.lt komanda taip pat nusprendė apžvelgti ir dar kartą prisiminti labiausiai jūsų pamėgtus pasakojimus, publikuotus portale kelioniumanija.lt. O pasakojimai neįtikėtinai įvairūs: nuo kelionių dviračiais iki klajojimo po Europą autostopu, nuo turistų pamėgto Paryžiaus iki neatrastosios Afrikos, nuo Europos šiaurėje snaudžiančios Danijos iki kitapus Atlanto kylančių Niujorko dangoraižių. Taigi, jūsų dėmesiui, portalo skaitomiausių istorijų dešimtukas:

10  Danija: apie Roskildės festivalį, studijų kokybę ir danišką laimę

„Danija yra be galo įdomi šalis. Kopenhaga yra viena vakarų Europos sostinių, kur vyksta gausybė įvairiausių renginių, susijusių su muzika, architektūra, menu ir pan. Ypatingai vasarą kiekvieną dieną galima rasti, ką smagaus ir vis kitokio nuveikti“, – pasakojo Dominykas.

Visą istoriją skaitykite čia

3danija2.jpg

 

 

9  Gyvenimas kinų šeimoje: kai egzotika virsta kasdienybe

„Man kelionės, tokios, kaip ši, yra būdas mokytis. Tik mokytis kitokiu būdu negu įprantame mokyklose. Mokytis akimis, ausimis, uosle, jutimais ir jausmais. Man tai davė galimybę suabejoti daugeliu idėjų, išmoktų per visą savo gyvenimą, apie pasaulį ir jo žmones“, – kelionės įspūdžiais dalijosi Aušra.

Visą istoriją skaitykite čia

1kelione-kinija.jpg

 

8  Lietuvą dviračiu apvažiavusi Jūratė: „tai buvo nepamirštamas nuotykis“

Sakoma, svajok atsargiai, nes svajonės linkusios pildytis. Panašiai nutiko ir Jūratei, kuri kartą juokais prasitarė norinti tokio dviračio, kuriuo būtų lengva aplink Lietuvą apvažiuoti. „Įsigijusi dviratį, vis mąsčiau, kur keliauti ir negalėjau išsirinkti vieno kažkurio Lietuvos kampelio, taigi tas pajuokavimas netrukus virto realybe. Su draugu įsimylėjome idėją apkeliauti Lietuvą dviračiu“.

Visą istoriją skaitykite čia

3dviraciu-lietuva5.jpg

 

7  Autostopu aplink Europą per 24 dienas

2 merginos, 10 šalių, 24 dienos, 50 automobilių, nukeliauti 5941 km, sudalyvauta 5 vakarėliuose, susidurta su 3 policijos komandomis. Taip trumpai savo kelionę pristatė Gabrielė.

Visą istoriją skaitykite čia

3eurotripas5.jpg

 

6  Nuotykiai Amerikoje: kaip suderinti darbą ir keliones?

Kasia keliautojų portalui kelioniumanija.lt pasakojo apie gyvenimą ir darbą Amerikoje bei aplankytas vietas. Šioje kelionėje mergina tikino supratusi ne vieną tiesą: net ir lengvai atrodantis darbas gali būti sudėtingas, žmonių draugiškumas neturi ribų, o atsikračius baimės per trumpą laiką galima pamatyti daugybę nuostabių dalykų.

Visą istoriją skaitykite čia

3kelione-amerika3.jpg

 

5 Indijoje dirbanti lietuvė: „Kartais sudvejoju, ar aš XXI amžiuje“ 

„Kuomet lankaisi Indijoje kelias savaites su organizuota turistų grupe, viską stebi su susidomėjimu ir nuostaba, tarsi žiūrėdamas filmą kino teatre. Kai baigiasi kelionė, baigiasi ir filmas. Visai kitaip, kai gyveni ir dirbi Indijoje. Tuomet esi pats tikriausias to filmo dalyvis. Realybė tokia, kad vienas  gyvenimo momentas atrodo puikiausia gyvenimo dovana, o kitas – siaubingas košmaras,“ – įspūdžiais dalijosi Vesta.

Visą istoriją skaitykite čia

8kelione-indija1.jpg

 

4 Lietuvės sėkmės istorija: kaip per keturis mėnesius prisijaukinti Niujorką

„Visgi, šį miestą arba myli, arba nekenti, nes jis tinka tikrai ne visiems, gyvenimo ritmas čia yra išskirtinai spartus, tačiau būtent tai man ir patinka. Niujorkas yra labai žavus miestas, siūlantis daug gyvenimo įvairovės ir veiklos, reikia tik turėti viskam laiko,“ – pasakojo Diana.

Visą istoriją skaitykite čia

1niujorkas-keliones2.jpg

 

3 Pusmetis Afrikoje. Savanorystė Ugandos kaimelyje, kur bijoma medicinos

Ar pagalvojote kada nors apie galimybę pagyventi atokiame Ugandos kaime vietinių šeimoje? O kaip jums mintis pakeliauti po Mozambiką, Malavį, Tanzaniją, Keniją ar Zambiją? Reiktų pridurti, jog po visas šias juodojo žemyno šalis lietuvė Jūratė Jucikaitė keliavo vienui viena. Apie keliskart persirgtą maliariją, pabėgimą iš Mozambiko, deportaciją iš Etiopijos ir kitus patirtus nuotykius Afrikoje Jūratė pasakoja kelionių portalui kelioniumanija.lt.

Visą istoriją skaitykite čia

ugandos-vaikai3.jpg

 

2 Geriausių draugių nuotykiai Paryžiuje: kaip linksmai praleisti 4 dienas?

„Geriausių draugių kelionė į Paryžių – šių metų tikslas!“ Būtent tokia mintis praėjusių Kalėdų metu nuskambėjo penkių geriausių draugių kompanijoje. Spontaniškai idėjai buvo lemta virsti realybe, o slapčiausiomis mergaitiškos kelionės paslaptimis įspūdžiams susigulėjus sutiko pasidalyti viena iš penketuko narių – Monika.

Visą istoriją skaitykite čia

1paryzius-pigus-lektuvo-bilietai.jpg

 

1 Istorija apie mergaitę su mėlynu dviračiu arba lietuvės kelionė Šv. Jokūbo keliu

Odeta praėjusią vasarą leidosi į lietuviams neįprastą kelionę – jauna mergina dviračiu įveikė maždaug 1000 kilometrų važiuodama Camino de Santiago, arba Šv. Jokūbo keliu. „Supratau, kad žmonės Jokūbo kelyje yra magiški. Niekas čia neatklysta šiaip sau. Visi su savo istorijomis ir savo išgyvenimais“, – pasakojo mergina.

Visą istoriją skaitykite čia 

8camino-santjago4.jpeg

Kelionių portalo informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.