Viešasis transportas Dubline

Autorius: Kelionių manija , 2017, Rugsėjo 22d.

Keliaujant į Dubliną būtina pasidomėti ne tik orais, kurie retai kada džiugina turistus giedru dangumi, tačiau ir viešuoju transportu. Tačiau viešasis transportas Dubline yra išties gerai išvystytas, todėl problemų neturėtų kilti net ir keliaujantiems pirmąjį kartą.

Oro uostai ir viešasis transportas Dubline – kaip pasiekti miesto centrą?

Dublino oro uostas yra vienintelis, todėl klaidžioti neteks. Deja, bet oro uostas neturi tiesioginės traukinių linijos, tad atvykus į šį oro uostą teks naudotis autobusų paslaugomis. Viešojo transporto Dublin Bus autobusai, paženklinti numeriais 747 ir 757 leis be vargo pasiekti miesto centrą. Tiesa, jie taip pat stoja ir daugelyje kitų stotelių, todėl kelionė gali kiek prailgti. Kelionė šiais autobusais atsieis 7 eurus perkant bilietą į vieną pusę arba 12 eurų kartu perkant ir atgalinį bilietą. Bilietus galima įsigyti tiek ir informacijos stende, tiek ir specialiuose bilietų automatuose. Norint išvengti eilių ir bilietais apsirūpinti iš anksto, galima juos įsigyti ir internetu – tokiu atveju galima gauti ir 1 euro nuolaidą.

Galima naudotis ir kitų pervežimų paslaugų tiekėjais, pavyzdžiui, Air Coach. Jų kelionės bilietas kainuoja 6 eurus ir jį galima įsigyti iš anksto, perkant internetu.