Viešasis transportas Milane

Autorius: Kelionių manija , 2017, Rugsėjo 22d.

Milanas kasmet sulaukia didžiųjų keliautojų srautų, kuriuos aptarnauti padeda net trys oro uostai – Linatės, Malpensos ir Bergamo oro uostai. Būtent į Bergamo oro uostą ir skrenda pagrindinės pigių skrydžių avialinijos, tad vykstant tiesioginiu maršrutu iš Lietuvos į Milaną atskrisite būtent ten

Oro uostai ir viešasis transportas Milane – kaip pasiekti miesto centrą?

Bergamo oro uostas nuo paties Milano yra labiausiai nutolęs, tačiau kelionė iki Milano vis tiek išlieka pigi. Atvykstantieji į šį oro uostą turi keletą pasirinkimų – už 2 eurus nuvykti iki Bergamo traukinių stoties ir iš jos vykti į Milaną traukiniu arba pasinaudoti Terravision pervežėjo paslaugomis. Ši kompanija vykdo tiesioginius reisus iš Bergamo oro uosto į Milano centrą, o bilietas kainuoja vos 5 eurus.

Linatės oro uostas, nutolęs nuo Milano 8 kilometrais, kasmet aptarnauja apie 10 milijonų keleivių. Iš šio oro uosto į Milano katedros aikštę kasdien nuo 05:35 iki 00:35 kas 10 minučių kursuoja viešojo transporto autobusas nr. 73. Kelionė juo kainuoja 1,50 euro. Iš Linatės oro uosto į miesto centrą patekti galima ir naudojantis privačių pervežėjų, tokių kaip ATM arba Starfly, paslaugomis.

Malpensos oro uostas yra didžiausias ir aptarnauja 18 milijonų keleivių kasmet. Greičiausia ir patogiausia miesto centrą iš šio oro uosto pasiekti yra traukiniu. Traukiniai vyksta kas 10 minučių, o kelionė į vieną pusę kainuos 13 eurų. Žinoma, galima rinktis ir kelionę autobusu.Terravision pervežimų kompanija siūlo 8 eurus kainuojančią kelionę.