Kelioniumanija.lt

Kelionė į Barseloną

Kelione i Zirona

Iš Barselonos į Girona (Žirona) galima nuvažioti traukiniu iš Barselona - Sants stoties. Traukinys -R11. Kelionė trunka apie 1,5 val. Į vieną piuse kainuoja 9,90 EUR.

Miestas tikrai vertas dėmesio. Didžiausią įspudį paliko įtvirtinimų siena, per kuria galima pasivaiksčioti.


Kainos Barselonoje į lankytinus objektus

Tam, kad būtų lengviau suplanuoti kelione į Barselona, lankomiausių vietų kainynas be nuolaidų:


1. Sagrada familia - 13 Eur

2. Lagvarium Barcelona - 18 Eur

3. ZOO Barcelona - 17 Eur

4.Barcelona bus turistic - 24 Eur/1 diena, 31 Eur/2 dienos

5. Metro - Vienkartinis bilietelis - 2 Eur

       10 kartu bilietelis apie 10 Eur

       2 dienu bilietelis apie 12 Eur


6. Monteserrat kalnai - 24,25 Eur bilietas "viskas iskaičiuota" - Traukinys, lininis keltuvas, funikulierius i abi puses, bei metro kelione iki namu. Į Monserat traukinys išvyksta iš Espanya metro stoties. Nusiteikite visos dienos pasivaiksčiojimui kalnais jei pasikelsite funikulieriumi. Atsiveria nuostabus vaizdai, tačiau atsiranda ir nemenkas vėjelis. Nusiteikite kopti kalnais, daugelyje vietų yra laiptukai.

7. Montjuic (pilis ant kalno) - galima u=lipti i kalna takeliu per parka - funikulieriaus kaina į abi puses apie 10 Eur.

8. Park Guell - nemokamas

9. Parc de Ciutadella - nemokamas.


 


Kelione i Tarragona

Į Taragona siulyčiau keliauti ieškantiems kurorto prie viduržiamio jūros. Pakrantės čia plačios, yra ir keletas objektų kuriuos verta pamatyti (Amfiteatras, Katedra,Pilies griuvėsiai, Praeiti pagrindine gatvele).

Pats miestelis nėra didelis. Keliaujant į Taragona iš Barselonos - traukinys R16 - išvyksta iš "Barcelona - Sants" stoties. Kelionė trunka 1 val. Bilietas į vieną puse 7,05 Eur.