Kelioniumanija.lt

Derinys pramogų ir gamtos viename. Taco bell skonis iki šiol burnoje.

Atvykimas

14 valandų non stop iš Istanbulo su Turkais buvo visai malonus yspudis. Servisas super.

Leaving Barstow

Tarpinė stotelė nedideliame miestelyje. Prisiminėm nelbogą filmą "Leaving Barstow". Apsilankymas Best Buy.

What happens in Vegas

Nerealus miestelis. VIsom prasmėm pateisina pramogų sostinės statusą. Apsistojom porai naktų, simboliškai pralošėm kazino po dolerį, ir mėgavomės pagrindinės Strip'o gatvės šarmu. Bellagio fontanai tikrai gražus reginys, pridėjus patriotiškai skambančią muziką "I'm proud to be an American" stveria už širdies :) 

Pakeliui

Labai norėjosi pavažiuoti dar valandėlę iki Meteor Crater, bet logistiškai nesigavo

Žvyro karjeras

Atvirai pasakius nesitikėjau kad patiks, važiavome tik užsidėti pliusą, kad buvom. Bet priėjus arčiau užėmė kvapą... WOW... Neveltui vienas žymus NBA komentatorius atsakė, paklaustas ką jis rekomenduotų pamatyti žmogui, pirmą kartą atvyksiančiam į JAV: " Go to Grand Canyon, then Niagara Falls, and see Michael Jordan play for Chicago Bulls"

Indėnai

Man šie vaizdai asocijuojasi su Lietuvių kilmės režisieriaus Roberto Zemeckio filmo "Back to the Future" trečia dalimi. Teritoriją kontroliuoja vietiniai Indėnai. Slėnyje maždaug 15 taškų, kuriuos gali pasiekti automobiliui. Privažiavus 6-tą taška apsisukom ir gryžom, nes bijojom kad mūsų nuomotas Priusas nebeatlaikys... Raudono molio yvairiose mašinos vietose rasdavom per visą likusią kelionės savaitę ( žoždiu izoliacija šitoj mašinoj nekokia :)

Antilopės slėnio feilas

Turėjom spėti apžiūrėti žymius Antilopes uolų vaizdelius, bet turai jau nebevyko. Teko pasitenkinti vakariene miestelyje ir užmesti akį į užtvanką

Atgal

Tiesiog eilinis miestelis

Bad Water basin

Mirties slėnis turi slėgimo tam tikrą momentą. Kanjonai gražūs, bet norisi iš jų pabėgti. Bad Water basin pasirodo esanti žemiausia vieta Šiaurės Amerikoj, kartu ir karščiausia. Aplinkui dykumose laksto kojotai.

Kokteilis

Malibu neteko paragauti. Šiaip Palanga geriau.

Dyyyydelis pliažas

Čia tilptų visi Rusijos pliažo turistai kartu paėmus. Milžiniškas pliažas su visa infrastruktūra. Nesunkiai atpažystamas GTA San Andres'e matytas tiltas į jūrą. Repeat, Palanga geriau.

Rojus filmų mylėtojams

Čia vieta, kuri mus sužavėjo visom prasmėm. Pirmiausia, bilieto kaina  buvo tik 81 USD Asmeniui, ir galiojo iki metų pabaigos, taigi lankėmės čia keletą dienų. Palyginimui Disney kaina į vieną iš parkų ~80 USD dienai. Pramogos visai šeimai : vaikams super patiko Transformers 3d, Mumija, Shrekas, Simpsonai,  ir Jurrasic Park. Man asmeniškai Waterworld (pagal tą patį filmą su Kevinu Kostneriu) pateisino geriausio pasaulyje live kaskadininkų show titulą. Žmonai, be abejo, Lancaster street su žymiają Desperate Housewifes Wisteria lane gatve ( beja, Solis'ų namą perdažė žalsvai ). Universal Studios turu taippat buvom sužavėti ir važiavom porą kartų, matėm scenas kur buvo filmuoti garsūs filmai (tas pats Back to the Future townhall su laikrodžiu, Bruce All Mighty, Grinch, WarOfTheWorlds ir t.t. ir t.t.), pamatėm kaip filmuojant atsiranda lietus ar potvynis, ar žemės drebėjimas. King Kong 3d , didžiausias pasaulyje tokio tipo reginys, taippat paliko nerealų įspūdį.  O kur dar ryklys Briusas iš Jaws ...
Universal Hollywood Studios - būtina pamatyti esant Kalifornijoj !

Rojus vaikams

Disnėjus mus pirmiausiai nustebino SUPER ilgomis eilėmis prie atrakcijonų. Radiatoriškių miestelio atrakcijonas yra tikrai puikus, bet kuomet reikia stovėti 2,5 valandas eilėje dėl 3 minučių pasivažinėjimo džiausmo - šiaušiasi plaukai. Įdomiausia, kad daugiausiai norinčių pasimėgauti pramogom ne vaikai, o suaugę asmenys, ir net diedukai su bobutėm :) 

Best Westernas

Mūsų apsistojimo vieta Los Angelele. Visai netoli prekybcentriai ir daugybė vietų užkąsti :)

Menama prabanga

Įkyrūs pardavėjai sugebėjo mums įkišti Hollywood turą už 65 USD keturiems. Tikrai Neverta. Per 3 valandas perveža per Beverly Hillsa ir rodo kur gyvena Britney Spears, Madonna, Elvis Presley, arba paskutinį Michael Jackson namą. Nuotraukoje Madonnos namukas. Aplinkui vaikstinėja vanai tikėdamiesi bent akies krašteliu gyvai pamatyti savo Dievukus.

Holivudo Aleja

Arnoldo zvaigzdute prie iejimo i McDonalda. Siaip vienintele vieta kur nereikia sukti galvos del lauktuviu - uzeini i bet kokia suverynu parduotuve ir uz 5 USD paemi Oskara su kokiu tik nori uzrasu " For best friend ", for Best uncle, lover, dad ir t.t.