Kelioniumanija.lt

Grįžau iš mažojo Baltijos kruizo Ryga – Stokholmas – Ryga Kelionės iki Rygos neaprašinėsiu, iškart pradėkime nuo to momento kada pamatėme laivą. Pirmosios mintys šovusios į galvą nebuvo originalios – laivas ponaujis, dominuoja auksinė ir violetinė spalvos… Tikri karalių rūmai ;D

ką siūlo šiame jūrų milžine

Toliau pasižvalgykime į tai, ką siūlo kelionės organizatoriai šiame jūrų milžine: spalvingas karnavalas, diskoteka su šiuo metu populiaria muzika, senų, bet labai gerai žinomų dainų karaokė, keli restoranai... Ko žmogui gali daugiau reikėti?

Yra net aptrinti Black Jacko ir ruletės stalai, bet veikia skirtingu metu, nes krupjė tik vienas... Parduotuvė (duty free) kaip ir visada pardavinėja saldumynus, alkoholį ir kvepalus Kainos įprastos "duty free" parduotuvėms (pvz. 0,5 viskio Ballantines 125 kronos).

Restoranai užsimetę nelogiškas kainas, ko pasekoje klientų turi minimaliai, nes didžioji dauguma keliaujančių gabenasi maistą kartu su savimi. Užtat kokia kvapų įvairovė einant laivo 5 aukštų, kuriame yra kajutės ;D Pačios kajutės nedidelės, tačiau miegas jose saldus. Patogios lovos/gultai nesukelia kaklo ar nugaros skausmų - fantastika!


Stokholmas

Miestas Stokholmas – turi daugiau nei 100 muziejų, 80 teatrų, 70 kino teatrų... Nepaisant įspūdingų skaičių kultūrinių objektų, keliaujant mažuoju Baltijos kruizu yra vos viena diena susipažinti su šiuo įstabiu miestu. Siūlyčiau pasivaikščioti po 700 metų senumo senamiestį, pasigrožėti 57 tiltais ir tilteliais, bendru 14-oje salų išsidėsčiusio miesto vaizdu, karalių rūmais... Skaisčiai šviečianti ir maloniai šildanti saulė dar labiau sustiprina įspūdį! Būtinai reikės dar grįžti čia.


Jei dar netiki, kad verta pasilepinti išvyka į Švedijos sostinę pasižiūrėk į NUOTRAUKAS :)


Verta pamatyti:

1. Vasa museet (Vazų muziejus ~35lt)

2. Stadshuset (rotušė)

3. Kungliga Slottet (karalių rūmai)

4. Gamla Stan (senamiestis)

5. Storkyrkan (katedra)

6. Stadsmuseet (Stokholmo muziejus. Nemokamas įėjimas)Trumpa kainų suvestinė:

Autobusas Vilnius – Ryga – Vilnius 90 lt

Kajutės nuo 74 lt vienam asmeniui

Vienos dienos metro, autobusų bilietas 100 kronų (35 lt)

Valgis McDonalds (cheeseburgeris 10 kronų, cola 16 kronų)

Savas maistas iš Lietuvos kiek kam reikia :)


Daugiau nuotraukų ir įspūdžių - http://www.simkunas.com