Kelioniumanija.lt

Nuotykis Latvijoje, fantastiska zvejyba Liepojoje. Nulėkėm su uošviu pasimėgaut augurkinės žuvies gaudymu ir tikrai nenusivylėm.

Fantastiska žvejyba Liepojoje

Pataikėm į tą laiką kai žuvis dar migravo ir apturėjom gera žvejyba. Kibo stintos jau nuo pat ryto, kaip tik atvykom. Mosikavom meškerėm kol atėjo pietūs ir stinta supratingai leido papietaut, bet tai ir buvo vienintele pertraukėlė, nes po pietu vėl prasidėjo kibimai. Žuvies pakako visiems. Žvejyba vyko Liepojos miesto centre ant užšalusio kanalo, už tilto jau matėsi uosto akvatorija. Apie pietus pradėjo rinktis vietiniai žvejai ir ant ledo ėmė darytis ankštoka. Oras puikus todėl atsirado ir žiųrovų. Toks jausmas, kad kita met reiktu organizuot kokia stintu svente ten. Atmosfera labai gera,zmonės linksmi ir dėl to kad žuvis kimba ir dėl linksmųjų skysčių. Maloniai nuteikia ir geras oras bei agurku kvapas tvyrantis jame. Sutemus pasijunti tarsi kapinėse per vėlines, nes žvejaij prie ekečių užsidega žibintuvėlius ar lempas.

Tai tokie vat ispudžiai iš Liepojos.

Trumpai apie kainas. Žvejo bilietas 3 mėnesiam kainuoja 5 latai, metams 10 latų. Leidimas žvejoti toje vietoje 4 latai. Tai gi susumavus visus kaštus leidimų keliones stintos kilogramas gaunasi apie 40 - 50 lt. :) bet žvejyba nepakartojama.