Kelioniumanija.lt

Graikjos mieste Salonikuose jau teko lankytis tris kartus, po dvi savaites, pirmoji kelionė buvo poilsinė ir pažintis su Salonikais, ten praleistas medaus mienuo.

Salonikai

Graikjos mieste Salonikuose jau teko lankytis tris kartus, po dvi savaites, pirmoji kelionė buvo poilsinė ir pažintis su Salonikais, ten praleistas medaus mienuo. Na tuomet ir įsimilėjau graikiją,jos šilumą, laisvę, ramybę, žmonių šypsenas ir draugiškumą.

Kadangi teko lankytis ne kartą tai išmokau truputį ir jų kalbos, turėjau progos pabendrauti su graikais, lankytis jų namuose ir šventėse.

Pamilau jų maistą,kuris dabar vyrauja mano kasdieninėje virtuvėje. Aš kai nuvykstu ten, man daugiau nieko nesinori tik būti prie jūros, ir bendrauti su žmonėmis, užsikrėčiu jų lėtu tempu,diena susimaišo su naktimis, naktį miestas pilnas žmonių ir šurmulio, bet jaučiuosi saugiai.

Miestas mums Lietuviams brangus, nes vyrauja euras, tad atostogos kainuoja nepigiai, bei labiausiai mane pykdo brangūs bilietai, bet aš vis vien ten vyksiu dar ne kartą. Ilgiuosi tavęs mano Graikija...