Kelioniumanija.lt

Matyt, turėjau tai parašyti anksčiau, bet neparašiau. Tad rašau dabar, kai esu pilna įspūdžių jau iš kitos kelionės, bet prisimenu ir šią :)

Sugrįžimas

Po pirmo apsilankymo Egipte tiesiog niekaip negalėjom sugalvoti, kur norėtume labiau apsilankyti, nei... ten pat. Tikrai juokinga, nes juk galimybės - visas pasaulis. Bet vėl norėjosi šiltos jūros, saulės ir smėlio. Tad pasukom tuo pačiu keliu. Netgi pasirinkom tą patį kurortą, tik kitą viešbutį. Ir atostogos buvo vėl tobulos :) Kai rasiu, kur skaidresnis vanduo, įvairesnis maistas, margesnis povandeninis gyvenimas ir šiltsnė atmosfera - būtinai parašysiu.

Šįkart nusprendėm nuvažiuoti į Luksorą bei Karalių slėnį. Į Kairą - toli, tad nenorėjome gaišti tiek laiko. Be to - ir taip užtrukom visą dieną ir nuvargom kaip šuniukai. Bet man, taip nuo vaikystės nežinia kodėl besižavinčiai senovės Egiptu, eksursija labai patiko. Galbūt kažkam - tik griuvėsiai, o man - galimybė prisiliesti prie to, kas taip žavėjo iš skaitalų ir paveikslėlių knygose.

Šįkart du kartus plaukėm į jūrą. Žiauriai bijau vandens, bet kažkaip sugebėjau bespoksodama į žuvis visą valandą plaukti aplink didelį rifą. Aišku, su keletu panikos priepolių ir gurkšnių vandens.

Likusias dienas mirkinomės/snorkelinom jūroje pakrantėje ir ilsėjomės. Ir nors buvo kaip visad per trumpos atostogos, bet nusprendėme bent jau keletą metų į Egiptą nebegrįžti. Ne dėl to, kad turėčiau nors vieną priekaištą, tikrai ne dėl to :)