555bool(false)  Dinglio pusiasalis Airijoje | Greitai.lt
Kelioniumanija.lt

Į Atlantą įsirėžęs 48 km ilgio Dinglio pusiasalis, airių kalba vadinamas Corca Dhuibhne, vilioja tuos, kurie neabejingi gamtos grožiui. Šis pusiasalis garsus ne tik tuo, jog jame yra labiausiai į vakarus nutolęs žemyninės Airijos taškas. Kur kas labiau lankytojus domina vaizdingosios pusiasalio pakrantės ir turtinga istorinė praeitis.

Pusiasaliui vardas duotas pagal senovinį Dinglio miestą, kuris jau XIII amžiuje buvo vienas judriausių šios pakrantės uostų. O XVI a. Dinglis tapo vienu svarbiausių visos Airijos prekybinių uostų.

Dinglio pusiasalyje yra įdomių archeologinių vietovių, mat žmonės čia gyvena jau 6000 metų. Pusiasalis yra gana atokus, tad jame išsaugota per 2000 archeologinių vietų.

Netoli Dinglio miesto galima aplankyti Galaruso koplyčią (Gallarus Oratory) – tai akmeninė bažnytėlė, pastatyta VI a., savo forma primenanti apverstą valtį. Akmenys, iš kurių pastatyta ši koplyčia, nėra sutvirtinti betonu ar kokia kita medžiaga. Netoliese išlikusi Galaruso pilis, čia iškilusi XV a.SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.


Kelionių idėjos