Praktinė informacija

Kelioniumanija.lt

Alžyro viza. Keliaujant į Alžyra yra būtina viza. Ji padaroma per 5-7 darbo dienas. Reikia pateikti pasą, 3 nuotraukas, lėktuvo bilietų rezervacijos kopiją, iškvietimą iš Alžyro (turi būti taip pat nusiųstas į Alžyro ambasadą Varšuvoje), anketinius duomenis. Vizos forminimo terminas moterims gali būtų ilgesnis.

Saugumas. Šalyje yra ginkluotų apiplėšimų pavojus. Labai pavojingos zonos yra šiaurinės ir pietrytinės šalies provincijos, o mažiau pavojingos zona yra šalies sostinė Alžyras.

Sanitarinės sąlygos. Rekomenduojamas pilnas sveikatos draudimas. Sanitarinės sąlygos vidutinės visoje šalies teritorijoje, išskyrus šalies sostinę.

Klimatas. Klimatas Viduržemio jūros pakrantėje yra subtropinis jūrinis, o visoje likusioje šalies teritorijoje vyrauja sausas ir ypač sausas klimatas. Pakrantėje sausio mėnesio vidutinė temperatūra yra apie 10 – 12 laipsnių, rugpjūtį25 – 26 laipsnių. Atlaso kalnų aukščiausiose vietose temperatūra būna apie 0, gali nukristi iki -20 laipsnių, o liepą ji nebūna aukštesnė nei 15 laipsnių. Bet Sacharoje vasarą temperatūra gali būti 55 laipsniai. Krituliai yra labai reti didžiojoje šalies dalyje. Jų truputi daugiau iškrenta pakrantėje.

Transportas. Transportas yra išsivystęs netolygiai. Šalies šiaurinėje dalyje susisiekimas yra daug geresnis nei dykumoje. 69% kelių asfaltuoti.

Lietuvos Respublikos ambasada Egipro arabų Respublikoje, Jordanijos Hašimitų Karalystei, Sirijos Arabų

47 Ahmed Heshmat Street

Zamalek

Cairo

ARAB REPUBLIC OF EGYPT

Tel.:+20 2 27364329

Tel/Fax:+20 2 27364326