Praktinė informacija

Kelioniumanija.lt

Klimatas. Šiaurinėje Argentinos dalyje klimatas tropinis ir subtropinis. Pietinėje šalies dalyje ir Andų kalnuose vyrauja vidutinių platumų klimatas. Klimatui įtakos turi šiltoji Brazilijos srovė. Andų kalnuose iškrinta daugiausia kritulių.

Viešbučiai. Viešbučių ir kitų apgyvendinimo įstaigų kainos Argentinoje skiriasi priklausomai nuo vietos ir turistų kiekio. Pastaraisiais metais gerokai išaugo kainos Buenos Airėse ir Patagonijoje. Be viešbučių, hostelių ir privačiai nuomojamų apartamentų, Argentinoje beveik visuose miestuose yra kempingai.

Geležinkeliai. Bendras geležinkelių linijų ilgis viršija 31 tūkst. km.

Automobiliai. Bendras automobilių kelių ilgis siekia apie 230 tūkst. km, iš kurių apie trečdalis – grįsti. Automobiliai nuomojami sulaukusiems 21 metų. Automobilių nuomos kainos Argentinoje yra palyginti aukštos.

Oro transportas. Dauguma keliautojų, atvykstančių į šalį, atvyksta lėktuvu per tarptautinį Ministro Pistarini (Ezeiza) oro uostą Buenos Airėse. Kadangi šalyje atstumai tarp lankytinų vietų yra dideli, po Argentiną patogu keliauti renkantis vietinius skrydžius.

Autobusai. Nors tarpmiestinių autobusų tinklas yra gerai išvystytas, kai kurias atokesnes vietoves gali būti sudėtinga pasiekti. Argentinoje yra daugybė vietinių autobusų kompanijų.

Transportas Buenos Airėse. Viešojo transporto sistema šalies sostinėje gerai išvystyta. Mieste nuo 1913 m. veikia metro. Be metro galima rinktis tramvajus, autobusus, mikroautobusus, taksi, vietinės reikšmės geležinkelių linijas. Be tarptautinio Ezeizos oro uosto Buenos Airėse yra vietiniams skrydžiams naudojamas Aeroparque Jorge Newbery oro uostas.